Mobilā versija
+12.2°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
4. septembris, 2015
Drukāt

Runā tētis: Mans vienīgais draugs ir meita (3)

Foto no Edija Pālena personiskā arhīvaFoto no Edija Pālena personiskā arhīva

Autore: Aija Rutka, Delfi.lv

Viņam ir 33 gadu, viņa vienīgais draugs ir četrus gadus vecā meita Elisa. Iepazīstieties – Edijs Pālens, 33 gadus vecs vīrietis, fotogrāfs, strādā Nacionālajā ziņu aģentūrā “LETA”, bet no darba brīvajā laikā fotografē kāzās, citās viesībās un veido fotosesijas. Viņam sociālajos tīklos ir vairāk nekā 4000 kontaktu, bet īstais un vienīgais draugs – meitiņa Elī, kā tētis viņu sauc.

Tuvojoties Tēva dienai, kas šogad tiks svinēta 13.septembrī, Ediju uzrunāju tādēļ, ka pazīstu viņu personīgi un atminos, kā viņš darba kolēģēm vienmēr stāstīja un rādīja fotogrāfijas ar mazo meitiņu – par viņas pirmajiem solīšiem, par pirmajiem izrunātajiem vārdiem. Viņš varēja nepārtraukti stāstīt par meitas attīstību, ja vien bija klausītāji.

Ticu, ka arī šobrīd Edijs ar prieku dalās jaunumos par meitas bērnudārza gaitām, lai gan kopā vairs nestrādājam. Kad tiekamies kafejnīcā, lai parunātos par tēva lomu bērna dzīvē, Edijs man savā tālrunī parāda vienu no video, ko ik gadu veido par Elisas piedzīvojumiem, lai meitai vēlāk būtu daudz atmiņu par laimīgo bērnību. Tiesa, norunājot tikšanos, nezināju, ka nu jau pāris mēnešus Edijs ar meitiņas mammu dzīvo šķirti, tādēļ arī saruna veidojas citādi, nekā bija iecerēts.


Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā,Zuze!Tiešām katra sieviete grib dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.Pati visu laulības dzīvi(33 gadus) esmu pelnījusi līdzekļus gan sev, gan bērniem un arī savam lauulenim, bet tagad esmu pie sasistas siles-neesmu vajadzīga ne vīram, ne bērniem.Tā kā sievietes esiet savā ziņā, egoistes.

  2. protams kolosāli ka tēvs mīl savu bērnu, kas mūsdienās retums, bet nespēja saglabāt ģimeni, vainas novelšana uz sievu – infantilisma pazīme Nr.1! Stipri cilvēki nešķiras! Edij, sievietei nav raksturīgi šķirties jaunībā, jo saejoties ar tevi ne jau nodrošināt sevi materiāli uz mūžu viņa gribēja, jo tev acīmredzami neka izņemot savu labo gribu tāpat nav, tāpēc piedomā pie tā kā tu attiecies pret savu partneri. viņa nav tikai dzemdētāja, viņa ir cilvēks, kas grib pilnvērtīgi dzīvot savu dzīvi!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+