×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Runā Tramps! 20 spilgti citāti pirms un pēc vēlēšanām (1)

Foto - Reuters/LETAFoto - Reuters/LETA

13 interesanti Donalda Trampa citāti no agrākām runām un intervijām

1. “Ārkārtīgi uzticams avots” piezvanīja uz manu biroju un pastāstīja, ka Baraka Obamas dzimšanas apliecība ir viltota. (2012. gadā Tramps vēlējās pierādīt, ka Obama nav dzimis Savienotajās Valstīs, bet Havaju salās).

2. “Ziniet, patiešām nav svarīgi, ko mediji par tevi raksta, ja vien tev ir jauna un skaista pakaļiņa.”
Tramps pierāda, ka sievietēm svarīgs tikai izskats.

3. “Es uzcelšu lielu sienu – un neviens neprot celt sienas labāk par mani, variet man ticēt – un uzcelšu nepavisam ne dārgi. Es uzcelšu lielu, lielu sienu pie mūsu dienvidu robežas un likšu, lai Meksika par to samaksā. Pieminiet manus vārdus!”

4. “Kad Meksika sūta savus ļaudis, tā nesūta labākos. Viņi nesūta jūs, viņi sūta cilvēkus, kuriem ir daudz problēmu, kuras viņi atved sev līdzi. Viņi ved narkotikas. Viņi ved noziedzību. Viņi ir izvarotāji… Bet daži, es pieņemu, ir labi cilvēki.”

5. “Mūsu dižais afroamerikāņu prezidents nav spējis pozitīvi ietekmēt bandītus, kas priecīgi un atklāti iznīcina Baltimoru.”

6. “Visas sievietes šovā “The Apprentice” flirtēja ar mani – apzināti vai neapzināti. Tas jau bija sagaidāms.”

7. “Viena no mūsdienu lielākajām problēmām ir tā, ka politika ir tāds apkaunojums. Labi cilvēki neiet valdībā.”

8. “Mans skaistums ir tajā, ka esmu ļoti bagāts.”

9. “Ņujorkā salst un snieg – mums vajadzīga globālā sasilšana!”

10. “Ja Ivanka nebūtu mana meita, es droši vien ietu uz randiņiem ar viņu.”

11. “Mani pirksti ir gari un skaisti, kā tas jau iemūžināts, tāpat kā daudzas citas mana ķermeņa daļas.”

12. “Domāju, ka starpība starp mani un pārējiem kandidātiem ir tā, ka esmu godīgs un manas sievietes ir skaistākas.”

9. “Atvainojiet, uz skatuves šovakar nav nevienas ZVAIGZNES!”
Tviterī par demokrātu debatēm Tramps acīmredzot tās sajauca ar kādu talantu šovu, nevis nākamā prezidenta kandidatūras apspriešanu.

10. “Mans IQ ir viens no augstākajiem – un jūs visi to zināt! Lūdzu, nejūtieties tik dumji vai nedroši; tā nav jūsu vaina.”

11. “Pārējie kandidāti – viņi ienāca, nezinot, ka gaisa kondicionēšana nedarbojas. Viņi svīda kā suņi… Kā viņi uzvarēs ISIS? Nedomāju, ka tas notiks.”

12. “Hilarijas Klintones vienīgā kārts ir sievietes. Viņai nav nekā cita, ko piedāvāt, un, godīgi sakot, ja Hilarija Klintone būtu vīrietis, nedomāju, ka viņa iegūtu 5 procentus balsu. Bet skaistākais ir tas, ka sievietēm viņa nepatīk.”

13. “Pirmkārt, es ļoti cienu sievietes. Es biju tas, kurš patiesībā salauza stikla griestus sieviešu labā – vairāk nekā jebkurš cits visā celtniecības nozarē.”

14. “Tikko pie sevis nodomāju: mums vajadzētu vienkārši atcelt vēlēšanas un vienkārši atdot (prezidenta amatu) Trampam, pareizi?”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  😉

  Ir sacīts: “Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to.”

  Un, arī: “Nevajag “ķert kreņķi” par divām lietām – par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas “cepties” par to, ko NEVAR ietekmēt).” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2016. gads): Saskaņā ar jaunākajiem “Amerikas savienoto valstu” (ASV) prezidenta vēlēšanu provizoriskajiem rezultātiem, otrdien 2016. gada 8. novembrī notikušajās ASV prezidenta vēlēšanās republikāņu kandidāts Donalds Tramps ir izvirzījies vadībā ar 289 elektoru balsīm, viņam seko demokrātu kandidāte Hilarija Klintone ar 218 balsīm. Lai kļūtu par ASV prezidentu un tā dēvētā “Baltā nama” saimnieku uz turpmākajiem 4 gadiem, kandidātam ir nepieciešams vismaz 270 kolēģijas pārstāvju atbalsts. Pasaules mediji, kas iepriekš demonstrēja visnotaļ skeptisku un nereti arī klaji ņirdzīgu attieksmi pret republikāņu partijas izvirzīti ASV prezidenta amata kandidātu Donaldu Trampu, jau steidzas ziņot par Trampu, kā jauno ASV prezidentu. Savā uzvaras runā Tramps solīja būt prezidents visiem amerikāņiem, kā arī informēja, ka saņēmis zvanu no Klintones: viņa savu konkurentu apsveikusi ar uzvaru…
  ——-
  Mediju ziņa (2008. gads): Saskaņā ar jaunākajiem ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem, Demokrātu partijas kandidāts Baraks Obama ir izcīnījis 297 vēlētāju kolēģijas balsis, kas ir pietiekami, lai kļūtu par valsts prezidentu. Savukārt Republikāņu partijas kandidāts Džons Makkeins ir ieguvis vien 145 kolēģijas balsis un pat visu to štatu atbalsts, kuros rezultāti vēl nav zināmi, nedotu viņam nepieciešamo skaitu. Lai kļūtu par ASV prezidentu un Baltā Nama saimnieku uz turpmākajiem 4 gadiem, kandidātam nepieciešams vismaz 270 kolēģijas pārstāvju atbalsts…
  ——-
  .
  “’Šķidra villa’ – tukša brēka!”
  ( iz “Ontūna M.© arChīva” )
  .
  Kaut kur Zemes otrā galā,
  Lielā Dīķa viņā malā,
  SVEŠĀ “valstī” streso ‘jeņķi’?
  Letiņš par to ‘neķer kreņķi’.
  .
  Kaut kur tālu – SVEŠAS spēles:
  Tur, kur “prezi(dentu)” vēlēs,
  SVEŠI pretendenti cīnās?
  Letiņš par to neizbrīnās.

  (2008. gads)
  Kaut kur “štatos”, zemē SVEŠĀ,
  “de(R)mokrātiem” – ’vinne ķešā’,
  “repu(bļin)kāņiem” – ’gar… (nāsi)’?
  Letiņš smīn par tādu ‘špāsi’:
  .
  Kaut kur SVEŠIE priekā bļaustās,
  Citi – ’skrobes’ krampjos raustās:
  “baltā namā”… (‘NEbalts’) sēdēs?
  Letiņš dēļ tam nesadēdēs.
  .
  (2016. gads)
  Kaut kur “štatos”, zemē SVEŠĀ,
  “de(R)mokrātiem” – ‘…(šmuce) vešā’,
  “repu(bļin)kāņiem” – ‘šows rullē’?
  Letiņš smīn – šim stress ‘pa nullēm’.
  .
  Kaut kur SVEŠIE priekā bļaustās,
  Citi – ’skrobes’ krampjos raustās:
  “baltā namā” – ‘TRUMPIS galdā’?
  Letiņš dēļ tam – ‘smieklu valda’:

  “Ja kāds kāro “valstī” ŠAJĀ,
  ‘Līst bez ziepēm’ SVEŠĀ …(‘hajā’) ~
  Lai tak’ ‘izpildās’, cik spēka:
  “’Šķidra villa’ – tukša brēka”!…”

  =====

  ‘ANNO’ ~ 8./9. 11.2008. ~ 8./9. 11.2016.

  SILES “valsts” parodija “eurolatvānija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+