×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. decembris, 2017
Drukāt

Trīs vīreļi tirgoja Latviju, ka šņakst vien. Ko “izgrieza” no Baibas Sipenieces runas? (16)

Foto - Skaties.lvFoto - Skaties.lv

TV3 publicējis svinīgās apbalvošanas ceremonijas “Latvijas lepnums” runas, “lai dotu iespēju noskatīties tās pilnā apjomā, jo interneta platforma dod neierobežota apjoma satura publicēšanas iespējas atšķirībā no televīzijas, kur raidījumam jāiekļaujas noteiktā laikā”.

Pēc ceremonijas Baiba Sipeniece-Gavare portāls “irir.lv” sacīja, ka no viņas runas izņemti kritiskie vārdi par oligarhu sarunām viesnīcā “Rīdzene”, kuras šovasar publicēja žurnāls “Ir”. Viņasprāt, notikušais ir bīstams signāls visiem medijiem.

Svinīgās ceremonijas ieraksta kopējais garums bija 3 stundas 50 minūtes un 46 sekundes, montāžas rezultātā tas tika saīsināts par 1 stundu 28 minūtēm un 8 sekundēm. “Raidījums tika būtiski saīsināts, saglabājot runu teicēju jēgpilnu vēstījumu,” publicējot uzrunas, uzsvērusi “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

B. Sipeniece, pasniedzot balvu Annai Verzai, kura bez saviem bērniem ir audzinājusi un māju sajūtu devusi 16 audžubērniem, teica: “Anna, es jums pastāstīšu, kā mums pa šo gadu ir gājis Latvijā, Rīgā. Kā jūs būsiet dzirdējusi, pavisam nesen mūsu tautas pašapziņa tika smagi iedragāta, jo tika nopublicētas tā sauktās oligarhu sarunas, kur trīs ne visai kārtīgi vīreļi ar saviem rokaspuišiem un izsūtāmajiem zēniem tirgoja ārā Latviju, ka šņakst vien. Tajā brīdī mums bija liela bezspēcība no tās bezkaunības, no tās rupjības, kā tas tika darīts. Gribas viņiem teikt – vīri, gods nav mati, tie neataugs! Un tad otrā galā Latvijai, ne ģeogrāfiski, bet tīri filozofiski, dzīvo tāda Anna, kas dod māju, savu drošumu, savu sirdi un to sajūtu dod, ka esi kādam vajadzīgs, ka neesi nācis pasaulē velti. Anna, tie vīri nav mana Latvija, Anna, tu esi mana Latvija. Tevis dēļ ir cerība, ka viss vēl nav galā.”

Baibas Sipenieces – Gavares uzrunu var noklausīties šeit

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. prasta bāba tā sipeniece. neko izcilu viņa nepateica, bija kā vienmēr – savā prastumā tradicionāla.

 2. šī prastā tirgus bā.. sieva!

 3. Vēl tagad tirgo. TUA vēl neviens nav atcēlis.

 4. Baiba- Tu esi gada cilvēks Nr.1. Visu cieņu Tev! Par drosmi, par taisnības sajūtu! Paldies ka Tu esi.
  Neuztraucies Baibiņ, viss notiek, jaudīgi cilvēki Latvijā ikdienas strādā enerģētiski, vēl mazliet un visi šitie oligarhi un pārējie zagļi būs ellē, kur tiem īstā vieta! Planetārā tīrīšana pieņemas spēkā, šitiem sūdeļiem tik ātri nevar tikt, jo spēcīgas tumsas dievu aizsardzības, bet tas ir laika jautājums

 5. Kapēc dzēšat komantārus?

  Atkārtošu -IR sacēla vētru ūdens glāzē, neko kritisku tajā runā neredzu

 6. IR sacēla vētru ūdens glāzē, nekādu kritisko informāciju neredzu

 7. Baiba,Tu esi mūsējā!Uztaisīsim Latvijai Simtgades dàvanu-atraksim,ja ne gluzzi apraksim,to dazu vīriñu nelietības.Būs vieglāk elpot.

 8. Trīs tirgotāji tēvzemi pārdod. Deportēt uz aļasku bez iespējas atgriesties uz Latviju. Protams visu konfiscēt gan pašiem,radiem un draugiem īpašumus sazagtos.

  • Taču NAV viņiem Latvija TĒVZEME !!!
   Tikpat labi viņi iztirgotu Maskavu, Berlīni, vai savu Krakovu – gadītos tikai iespēja.

 9. Baiba,Tev ir iekšas?☺

 10. Neko tur nevar noskatīties – tajā saitā darbojas vienīgi uzbrūkošas reklāmas

 11. Tāpēc, ka pasākuma atbalstītāju pārstāvēja LDZ prezidents Bērziņš, ..

 12. Lai kas notiek apkārt..tik skaistu sevi saglabāt gadiem! Vēl simts tev vēlu , Baibiņ!

 13. Kurš gan vel par to būtu šaubījies!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+