×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

“LA” lasītāji par Krievijas vēstnieku: “Runā vienu, bet dara citu” (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Mūsu ilggadējiem lasītājiem vaicāju, vai viņi tic Krievijas vēstnieka Latvijā teiktajam, ka Baltijas valstis šobrīd var justies droši?

Anna Liepiņa Talsos: “Vērtējot viņu darbus, varu teikt tikai vienu – neuzticos tādām runām, jo runā vienu, dara citu. Es ļoti sekoju notikumiem Ukrainā. Sirds sāp un bojā nervus, bet pavisam nedomāt un nesekot līdzi notiekošajam arī nedrīkst. Rietumukrainā Žitomirā jau gadu desmitus dzīvo mans brālis bīskaps, tagad jau pensijā. Viņš stāsta, ka tagad tur baznīcas ir ļaužu pilnas, visi lūdzas. Ja Krievija ies pāri Ukrainai, tad nākamais gājiens būs Baltijas valstis, tā saka mans brālis. Lai Krievija nestāsta, ka simtiem humānās kravas mašīnas veda uz Ukrainu segas un putraimus. Viņi veda ieročus. Labi, ka arī ASV nolēmusi palīdzēt ukraiņiem. Nevaru saprast arī krievus – karo Ukrainā, un tas esot normāli.”

Antons Ločmelis Babītē: “Ja jau vēstnieks tā sola, tad jāpiekrīt vien ir, ka varam pagaidām dzīvot mierīgi. Bet kas to zina, kā būs īstenībā. Tas ir briesmīgi, kas notiek Ukrainā. Ļoti žēl to cilvēku, kas tur cieš no kara. Manai paziņai, ar kuru ilgāku laiku strādājām kopā, Kijevā palika māte. Viņas ik pa laikam sazvanās, un tad arī es uzzinu jaunākos notikumus. Pašā Kijevā dzīve ritot mierīgi, bet tur, kur notiek karadarbība, ir briesmīgi. Tie cilvēki, kas nepameta kara zonu, laikam pat vairs nevarot nekur izbēgt. Nesaprotu, kāpēc Krievijai tā jādara. Tā ir lielvalsts, tik daudz zemes, kas aizaugusi, nekopta. Bet laikam grib parādīt savu varu.”

www_aptauja_4_februaris_16Ināra Ruskule Ogrē: “Nekad neesmu ticējusi un arī šodien šo cilvēku solījumiem neticu. Esmu pārliecināta – Putinam karš ar Ukrainu ir kā izmēģinājums. Ja izdosies tikt galā ar šo valsti, nākamie būsim mēs. Ļoti žēl, ka mēs tikai mierīgi noskatāmies. Vajadzētu skaļi protestēt, prasīt no Eiropas Savienības lielāku agresivitāti pret agresoru Putinu. Esmu vīlusies, jo cerēju, ka ES dosies palīgā ukraiņiem. Pat visas dalībvalstis nav vienotas savās prasībās. Atceros, kā Vaira Vīķe-Freiberga vai no ādas līda laukā, lai tikai mēs iestātos ES, lai mēs būtu drošībā. Domāju, ka arī viņa ir vīlusies ES nostājā.

Priecājos, ka vismaz amerikāņu karaspēka vienība ieradusies Latvijā. Gribētos, lai mums būtu armija, kurā apvienotos latviešu, lietuviešu un igauņu karavīri, kas uzņemtos tāda kā valsts galvenā aizsargvaļņa lomu. Nedrīkstam būt vienaldzīgi. Tas, kas tagad notiek Ukrainā, ir tikai pirmais solis.”

Dzidra Šteinberga Mērsragā: “Mierīgi nevaram dzīvot, ja mums tādi kaimiņi aiz robežas. Agrāk Krievijai arī ar Ukrainu bija draudzīgas attiecības, un kas notiek tagad? Krieviem nevar uzticēties. Par to pārliecinājāmies jau 1940. gadā. Viņu teiktajam nevar uzticēties, jāskatās tikai uz darbiem. Ukrainā ievaino un nogalina cilvēkus, tātad tur notiek karš. Separātistiem Krievija piegādā ieročus, kara tehniku, slēpjoties aiz humānās palīdzības kravām. Viņi apbruņo noziedzniekus. Bet mums nav kur skriet, mums ir tikai Latvija. No jaunajiem cilvēkiem, maniem radiem un paziņām, dzirdu – viņi cīnīsies, projām nebēgs.”

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ja jau tevi tik ļoti neapmierina ES – robežas vaļā ,meklē savu laimes zemi citur!

 2. Virsraksts izsaka visu un es tam piekrītu.

 3. Eiropu nekad neesmu cienījusi un vienmēr tā arī esmu uzskatījusi, ka viņa ir tāda kā pašreiz uzvedas. Pilnīgs bezprincipu liels gremošanas organisms. Kuņģis. par asv savus apsvērumus paturēšu pie sevis.

  pret Krievijas vēstnieku nav pretenziju. vēstnieks valsts politiku neveido. manā uztvreē.

 4. Vešņakovs ir tiešais Vešinska pēcgājējs un ar to viss ir pateikts.

 5. Vešņakovam sen bija jāatņem akreditācija. Ar pastāvīgu jaukšanos Latvijas iekšējās lietās, tas cilvēks neuzvedas kā vēstnieks.

 6. Только за 31 января на территорию России было переправлено 14 рефрижераторов убитых российских военных и наемников, пишет активист и блогер Роман Бурко. Однако значительная часть боевиков утилизируется на месте особыми “зондеркомандами” в передвижных крематориях. По словам руководства СБУ – средняя норма такой утилизации порядка 8-10 тел на одну машину в день. Таким образом среди российских военных остается высоких процент пропавших без вести, поскольку трупы российских военных часто не идентифицируются перед сожжением,

  • tulkojums ar Google: Atbildēt

   “Tikai par 31 janvāra Krievijas teritorijā tika iesniegts ledusskapji nogalināts 14 krievu karavīri un algotņiem, raksta aktīvists un Blogger romiešu Burco. Tomēr liela daļa kaujinieki tiek izmantota vietā īpašā “Sonderkommand” mobilo krematoriju. Saskaņā ar vadību SBU – vidējo ātrumu uz šādu struktūru izmantošanu par 8-10 katru mašīnu dienā kārtībā. Tādējādi Krievijas militārais saglabājas augsts procents trūkst, tā kā subjekti Krievijas militārā bieži nav identificēti pirms dedzināšanas,”

 7. A.A. Ločmels rakstīja: “… Tā ir lielvalsts, tik daudz zemes, kas aizaugusi, nekopta. Bet laikam grib parādīt savu varu.”
  ————————-
  Viņi takš neko nemāk sakopt, tikai pied…., un grib dzīvot uz visa gatavā!

 8. Krievijas vēstniecība Latvijā ir centrs,no kurienes visi LATVIJAI nejojālie spēki saņem darbības plānus un rīkojumus.Tā ir īsta ļaunuma sakne!!!Vašņakovam jau skats kā “”rūdītam čekistam””!Krievijai jau asinīs ir melošana,Padomju savienībā visa dzīve un politika sastāvēja no vieniem meliem,Putina asiņainā brutalitāte novedusi līdz savu tautiešu atklātai slepkvībai.Man kaunspar Eiropas lilvalstīm par bezdūšību.Ja Eiropa pieļaus Ukrainas tautas iznīcināšanu,tas viņai pašai dārgi maksās!

 9. vēstniekam neticu ,lasot informāciju Ukrainas ziņu portālos zinu kas tur notiek .Krimā atgriezās padomju laiki, doneckā valda bandīti utt…

Draugiem Facebook Twitter Google+