Horoskopi un mistika
Horoskopi

Runā vienu, dara pavisam ko citu: tāda horoskopa zīme ir tikai viena0

Foto – Fotolia

Strēlnieki pārstāv Uguns stihiju. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji mīl brīvību un ienīst rutīnu, pie tam prot arī ļoti ātri apvainoties un dzīvo vien sava egoisma vadīti – pat ģimenē, pat savienībā ar tuvākajiem draugiem Strēlnieks rīkojas sava ego vadīts. Taču tas nenozīmē, ka viņš neprot izlikties, izdabāt un būt “cits cilvēks”, kad tas ir nepieciešams – prot, un kā vēl!

Strēlnieki var dzīvot tā it kā katru dienu vēlētos iedvesmoties no jaunām lietām un būt cita personība. Patiesībā viņi ir ļoti gudri un vienmēr mācās no svešām un arī savām kļūdām. Viņi nepavisam nav kautrīgi, un viņiem piemīt stipra vēlēšanās būt uzmanības centrā, tāpēc no viņiem bieži izdodas profesionāli, talantīgi un ļoti centīgi sportisti un aktieri. Šiem cilvēkiem piemīt lieliska spēja orientēties citos cilvēkos, viņi ir veikli un izveicīgi un tajā pašā laikā viņiem vispār nav pacietības. Ne piles! Strēlnieki ir entuziasti, optimisti un viņiem vienmēr apkārt ir draugi.

Labākās īpašības

Strēlnieki patiesībā ir ļoti miermīlīgi cilvēki. Viņi ir atvērti visam jaunajam, interesantajam, ir liberāli un mērķtiecīgi. Strēlnieki “aplipina” citus ar savu entuziasmu, tieši tāpēc viņiem vienmēr ir daudz pielūdzēju un talantu cienītāju.

Sliktākās īpašības

Strēlnieki sevi uzskata par neuzveicamiem. Taču gandrīz katrs izaicinājums viņu izpildījumā kļūst par kārtējo liekulību. Viņi var runāt vienu, bet rīkoties pavisam citādi. Tāpēc ar Strēlniekiem labāk nesaistīt savu biznesu un diez vai šos cilvēkus vajadzētu izvēlēties par sadarbības partneriem – viņi var būt ļoti liekulīgi brīžos, kad kaut kas ir nepieciešams, un tajā pat mirklī patiesībā viņi domā pavisam citādi.

Sieviete – Strēlnieks

Saistītie raksti

Viņas vienmēr priecājas par dzīvi, aizraujas ar sportu un rūpējas par savu ārējo izskatu. Enerģijas viņām ir ļoti daudz, un vislabākā viņu īpašība – lielos dzīves lēmumos viņas cenšas būt godīgas.

Vīrietis – Strēlnieks

Viņš ir ļoti harizmātisks, prot apburt jebkuru sievieti. Liekulības gan viņos ir vairāk kā sievietēs, kas dzimušas šajā zodiaka zīmē.

Vislabākā saderība

Strēlnieki vislabāk saprotas ar Auniem, Lauvām, Svariem un Ūdensvīriem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gribēsies noslēpties no citiem un izbaudīt laiku vienam. Horoskopi 23.augustam
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Rokasspiediens “Baltijas ceļam”. Kā svarīgās liecības tiek glabātas un nodotas nākamajām paaudzēm
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Par kukuļdošanu Jūrmalas mēra vēlēšanās notiesātais Milušs no Latvijas esot aizmucis kravas auto slēpnī
4 stundas
VB
Vija Beinerte
Kultūra
Veiksmes vējš nelaimes kuģa burās. Saruna ar rakstnieku Aivaru Kļavi
6 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Raidījums: ECB un “PNB bankas” aprēķini par bankas aktīviem būtiski atšķīrušies
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmdien karstums pieņemsies spēkā
6 stundas