Sports
Futbols

Runājām 40 minūtes – Žigajevs atvainojas pretiniekam par kājas salaušanu0


Jurijs Žigajevs (pa labi) cīņā pret bijušo komandu FK “Ventspils”
Jurijs Žigajevs (pa labi) cīņā pret bijušo komandu FK “Ventspils”
Publicitātes foto

Rezultatīvais Latvijas futbola komandas “Ventspils” angoliešu pussargs Amansiu Fortešs lauzis kāju, kas viņam liks izlaist aptuveni mēnesi, aģentūrai LETA apstiprināja kluba preses pārstāvis Mihails Koroļovs.

Fortešs kāju lauza svētdienas “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas mačā pret Jūrmalnieku “Spartaku”, kad otrajā puslaikā rupji pret pretinieku nospēlēja bijušais ventspilnieku pussargs Jurijs Žigajevs.

Pēcāk veiktajās pārbaudēs atklājies, ka 28 gadus vecajam futbolistam ir lauzta kāja. Kā sacīja Koroļovs, pagaidām par Forteša atveseļošanās ilgumu grūti spriest, bet tas varēt būt aptuveni viens mēnesis, varbūt nedaudz vairāk.

Fortešs pirmajās četrās virslīgas spēlēs izcēlies ar diviem gūtiem vārtiem, būdams viens no ventspilnieku redzamākajiem spēlētājiem laukumā. Ar vārtu guvumu no 11 metru soda sitiena atzīmes viņš izcēlās arī svētdienas cīņā pret “Spartaku”.

Tikmēr Jūrmalas kluba mājaslapā publicēta Žigajeva atvainošanās Fortešam.

“Pazaudējām bumbu uzbrukumā, turklāt uz to brīdi biju palicis kā trešais aizsargs, un nonācām līdz šādai nepatīkamai situācijai… “Ventspils” uzbrucēji ir ļoti tehniski un ātri, es nokļuvu tādā situācijā, pēc kuras pat pašam ir nepatīkami. Es redzēju, ka Fortešs bija uzņēmis labu ātrumu, un aizsardzībā bija palikuši tikai divi cilvēki. “Norāvu” Ventspils komandas pretuzbrukumu, kas, iespējams, varēja vainagoties ar trešajiem vārtiem,” pauda Žigajevs, kurš uzsver, ka piekopj “tīru” futbola spēles stilu.

Saistītie raksti

“Jau pēc epizodes atvainojos Fortešam. Bija nojausma, ka viņam varētu būt nopietns savainojums. Ventspils komandā tika pavadītas daudzas sezonas, un tie cilvēki, kas mani šajā komandā labi pazīst, zina, ka es nespēlēju rupji, bet šoreiz tā sanāca… Pēc spēles devos uz Ventspili pie savas ģimenes, jo nākamā diena bija paredzēta brīva. Jau ceļā piezvanīja “Ventspils” personāls un teica, ka Fortešam ir kājas lūzums. Atbraucot uz Ventspili, devos arī viņu apciemot un vēlreiz atvainoties par rupju epizodi no manas puses. 40 minūtes runājām par spēli kopumā un par izveidojušos epizodi. Fortešs pieņēma manu atvainošanos un netur uz mani ļaunu prātu,” atklāja Žigajevs.

Virslīgas kopvērtējuma vadībā ar maksimāli iespējamiem 12 punktiem četrās spēlēs ir RFS, bet tai ar desmit punktiem seko “Ventspils” un “Liepāja”/”Mogo”. Tikmēr “Spartaka” un “Riga” komandu kontos ir pa sešiem punktiem, trīs punkti ir “Jelgavai”, bet “Valmiera Glass”/ViA” un “Metta”/”Latvijas Universitāte” pie punktiem pagaidām vēl nav tikušas.

LA.lv