Mobilā versija
+12.3°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
2. septembris, 2014
Drukāt

Runāšana – lielākais enerģijas noplūšanas avots (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Visās Austrumu filozofijās runāts par to, ka mēs tērējam enerģiju, runājot. Mēs spriežam par cilvēku pēc tā, kā cilvēks runā.

Runai ir milzu enerģija. Pēc statistikas, aptuveni 90% strīdu patiesībā notiek tādēļ, ka cilvēki sarunā  viens otram muļķības. Apvainojumi un aprunāšana var iznīcināt jebkuru draudzību. Vien trīs minūtes dusmu ir spējīgas sagraut desmit gadus ilgušu draudzību. Vārdi ir rīcība. Tie ļoti spēj iespaidot mūsu karmu. Apvainojumi iznīcina labu karmu.

Amerikāņi veica pētījumu, kurā noskaidroja, ka veiksmīgāki ir cilvēki, kuriem ir viegla un patīkama runas maniere un kuri prot labi izklāstīt savas domas. Tie, kuri neprot kontrolēt savu runu, ieņem pēdējo vietu jebkurā hierarhijā.

Mēs necienīgi izturamies pret to, ko un kā runājam. No tā rodas daudz problēmu. Kad mēs kādu kritizējam, mēs paņemam daļu viņa sliktās karmas un atdodam daļu no sava labā. Lūk, mēs desmit minūtes kādu aprunājām, nosaucām par cūku un pēc kāda laika paši uzvedamies ne labāk. Un otrādi.

Mēs pārņemam tās otra personības kvalitātes, kuru kritizējam vai uzteicam. Tāpēc ir tik svarīgi runāt par svētajiem vai Dievu. Tas ir pareizākais ceļš, lai veidotu sevī dievišķas īpašības. Kas mums traucē to darīt? Tikai egoisms, lepnums un skaudība.

No Remi Blekta lekcijas “Attiecību kultūra”

Izmantots materiāls no psychology-age.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl vairāk parlieku runāšanu man enerģiju atņem bezgalīga klausīšanās. Draugi, nu nerunāsim tik ļo-o-o-ti ilgi! Pārtraukt drauga runas plūdus nav viegli, pat ja tie ilgst pusstundu, stundu, un – galvenokārt “pa tukšo”. Pietiek jau, ka no “nedraugiem” jāatgaiņājas, ka savi vecļaudis pacietīgi jāuzklausa, ka visādi citādi tiek tērēts laiks un pacietība pilnīgā nejēgā… Jā, esmu par draudzēšanos, par sarunāšanos “ar savējiem”, bet ne jau katru dienu pa studai, divām runāt vienu un to pašu…

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+