×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. februāris, 2016
Drukāt

Runāt ar rokām: Latvijā viesojas pasaulslavens mīms

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ savu viesošanos Latvijā uzsāk pasaulē pazīstamais spāņu pantomīmas režisors, aktieris un pasniedzējs Karloss Martiness, kurš ne tikai piedāvās pantomīma sizrādes, bet arī meistarklases, tostarp iespēju pilnveidoties Dakteriem Klauniem, LA.lv uzzināja biedrībā “Kultūras logs”.

Pantomīmas izrāde “Mīlestība bez Vārdiem” būs skatāma 14. februārī Teātra mājā “Zirgu pasts”, kā arī 13. februārī Latgales Vēstniecībā GORS. Ar izrādi “Mirāža” mākslinieks viesosies Jelgavā 11. februārī. Savukārt izrādi “Mana grāmatu Grāmata” varēs redzēt Talsos 7. februārī, Kuldīgā 8. februārī un Ogrē 10. februārī.

Karloss Martiness pats par savu daiļradi saka: “Es runāju ar savām rokām, jo nav labāka veida, kā likt izrādes apmeklētājam klausīties ar acīm.”

Karloss Martiness dzimis 1955. gadā Spānijā, jau 30 gadus viņš ir saistīts ar žestu valodu, ko ir izkopis un attīstījis, lai brīvi un viegli sazinātos jebkurā kultūrā un tautā. Viņu pazīst ne tikai Eiropā, bet arī citviet pasaulē, kur viņš uzstājies teātros, skolās, draudzēs, organizācijās un televīzijās. Viņa māksla iesaista skatītāju sirsnīgā un atvērtā sarunā. Savukārt izsmalcinātā tehnika mīmam ļauj radīt visdažādākos pretstatu tēlus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+