×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Rundāles apmeklētājus aicina piedalīties orientēšanās spēlē

Foto - LETAFoto - LETA

No februāra vidus Rundāles pils apmeklētājiem ir iespēja kasē saņemt īpašu lapu un piedalīties orientēšanās spēlē, portālam LA.lv pastāstīja muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ruta Bembere.

Kasē saņemtā lapa ekskursijas gaitā jāaizpilda, attēlos redzamajiem fragmentiem pierakstot telpas nosaukumu, kurā tie redzami.

Dažu gadu garumā uzsāktais un veiksmīgi attīstītais izglītojošais process ir rosinājis pils apskati pilnveidot un piesaistīt dažādas auditorijas. “Uzdevums ir pavisam vienkāršs un šādā veidā mēs vēlamies, lai cilvēki vairāk pievērš uzmanību dažādām detaļām nevis vienkārši izskrien cauri pilij, kā mēdz darīt daļa apmeklētāju,” stāsta Apmeklētāju apakalpošanas nodaļas speciālists Kristaps Zēbergs.

Šoreiz orientēšanās lapā attēlotie fragmenti ir izvēlēti pilnīgi nejauši, taču nākotnē plānots izveidot vairākas tematiskās orientēšanās spēles. Pirmo reizi līdzīga spēle izmēģināta pernā gada Dārza svētkos, kur svētku apmeklētāji bija aicināti saņemt orientēšanās lapu, atbildēt uz jautājumiem un atrast dažādus augus dārza bosketos. Spēlē piedalījās ap simt dalībnieku un tā guva atsaucību apmeklētāju vidū. “Šogad, jūnija beigās, Dārza svētkos atzīmējot rožu dārza desmitgadi, piedāvāsim piedalīties aizraujošā orientēšanās spēlē par rozēm,” piebilda Bembere.

Orientēšanās spēle pieejama ikvienam apmeklētājam, iegādājoties biļeti muzeja apskatei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+