×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
24. augusts, 2017
Drukāt

Rungainis: Lembergs neko būtisku no Latvijas nozagt nevar (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LTRK padomē arī "Prudentia" partneris Ģirts Rungainis.

“Teorētiski varētu teikt, ka valsts pieder Lembergam. Bet man ir jautājums – vai Lembergs varētu šobrīd Latvijas valstij nozagt kaut ko būtisku un ievērojamu? Man liekas, neko būtisku viņš šobrīd nozagt nevar,” investīciju baņķieris Ģirts Rungainis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot 23. augustā notikušajā Tautas sapulcē izskanējušo Jaunās konservatīvās partijas (JKP) aicinājumu “atdot varu tautai”.

Rungainis raidījumā norādīja, ka JKP uzstādījums par varas atdošanu tautai liecina par to, ka tautai valsts vairs nepieder. Līdz ar to viņam rodas pretjautājums: “Skaidrs, ka iepriekšējos 25 gados ir bijušas valsts nozagšanas pazīmes. Skaidrs, ka ir simptomātika, kaut vai šie te sarunu ieraksti, bet man šobrīd ir jautājums– kam tad valsts pieder?”

Rungainis pieļauj, ka, iespējams, valsts pieder Aivaram Lembergam. “Viņa pilnīgi noteikti vairs nekādā veidā nepieder ne Šķēlem, ne Šleseram. Teorētiski varētu teikt, ka tā pieder Lembergam, kuram pieder Sarkano zemnieku partija, atvainojos, Zaļo zemnieku partija,” raidījumā sacīja Rungainis.

Tomēr Rungainis norādīja, ka tas nenozīmē, ka Lembergam ir iespējas valsti apzagt. “Man liekas, neko būtisku viņš šobrīd nozagt nevar. Mums nav kaut kāda sistēma, kur salasās uz laukuma un, kurš skaļāk bļauj, tā lēmums tiek pieņemts. Ir parlamentārā sistēma, un likumdošana un likumsargi darbojas,” ir pārliecināts uzņēmējs.

Rungainis uzskata, ka JKP skaļie izteikumi ir vien priekšvēlēšanu retorika. “Teikt, ka mums tagad nāks kāds, kurš uzjās stikla kalnā un atdos mums brīvību… Es to negaidu ne no viena. Tas ir normāls politiskais process, normāla priekšvēlēšanu retorika,” raidījumā apgalvoja investīciju baņķieris.

Vai piekrīti?

Jā!
Nē!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nevajag Melnbārdim, kurš pēc Trasta komercbankas 3 mil. neko mopietnu, izņemot dažādus “biezus”pētījumus, ‘nokāst” nav varējis. spriest pēc sevis.
    Latvenergo, Latvijas valsts ceļi, Latvijas Meži, lielās slimnīcas u.c., kas vēl pieder valstij – nebūtu Lembergam gardi kumosiņi?

  2. VEL jau ir palicis GAZE …DZELZCELS….OSTAS DALAS …LATVIJAS MEZI….UTTTTTTTT….

  3. Vai tad tiešām viss jau nozagts?

  4. Taisnība. Jo vairāk jau nav vairs ko…..

Draugiem Facebook Twitter Google+