×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
28. augusts, 2016
Drukāt

Rupeiks un Liepiņš aizbrauc pēc Latvijas čempionāta zelta

foto - Jānis Pastarsfoto - Jānis Pastars

Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš sestdien Siguldā nodrošināja Latvijas čempionu titulu motokrosā ekipāžām, bet par posma uzvarētājiem kļuva Jānis Daiders un Kaspars Stupelis
Rupeika ekipāža bija uzvarējusi Latvijas čempionāta pirmajos četros posmos, piektajā posmā Ozolkalnu trasē Siguldā abos braucienos finišēja otrajā vietā un nodrošināja Latvijas čempionu titulu.

Abus braucienus pārliecinoši uzvarēja Jānis Daiders. Otro nedēļu pēc kārtas viņa motociklu trasē palīdzēja noturēt pēc ceļgala krustenisko saišu saraušanas atlabušais Kaspars Stupelis. Šoreiz tas izdevās tik pārliecinoši, ka pirmajā braucienā Rupeika ekipāža tika apsteigta par vairāk kā minūti, otrajā – par 32 sekundēm.

Tiesa, Rupeikam un Liepiņam Siguldā uzvara par katru cenu nebija svarīga, te ar prātu un aprēķiņu vajadzēja aizbraukt pēc zīles rokā jeb Latvijas čempiona titula. Zīmīgi, ka otrā brauciena izskaņā Rupeika un Liepiņs spēka panākt un apsteigt tuvākos sekotājus kopvērtējumā, igauņus Gertu Gordejevu un Keitu Kivasti.

Kvadraciklu klasē labāko trijnieks šajā posmā bija identisks kopvērtējuma situācijai – igauņu dubultuzvara Kevinam Sāram un Prītam Jarvloo, trešais Ralfs Reinfelds.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA KOPVĒRTĒJUMS
Ekipāžas

1. Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš 236
2. Gerts Gordejevs un Keits Kivaste 186
3. Jānis Daiders un Andris Reimandovs (Kaspars Stupelis) 177
4. Mants Kišūns un Rītis Kišūns 143
5. Raido Rīms un Ilvas Skultāns 139
Kvadru Pro klase
1. Kevins Sārs 241
2. Prīts Jarvloo 197
3. Ralfs Reinfelds 168

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+