Horoskopi un mistika
Horoskopi

Rūpējies par savu reputāciju! Astroloģiskā prognoze 7. – 13. janvārim0

Foto: Pexels.com

Auns

Šonedēļ aktuāli padomāt par to, kādu vietu vēlies ieņemt sabiedrībā un kādu lomu tajā spēlēt, jo tuvākajā laikā ir iespējamas izmaiņas karjerā un sociālajā statusā. Nedēļa veiksmīgāka intelektuālajās profesijās nodarbinātajiem Auniem.

Vērsis

Nav un kādu laiku vēl nebūs vēlams ņemt kredītus un investēt naudu. Uzticies tikai pārbaudītiem cilvēkiem, neceri uz vieglas un ātras naudas iegūšanas shēmu efektivitāti. Aktuāli padomāt par savas izglītības papildināšanu vai pieredzes nodošanu citiem.

Dvīņi

Ne pārāk veiksmīga nedēļa sabiedrībā atpazīstamajiem Dvīņiem, arī pārējiem ieteicams rūpēties par savu reputāciju. Aktuālas var būt darbības ar nodokļiem, parādiem, alimentiem vai citu cilvēku naudu un īpašumiem. Finanšu jautājumos jāievēro piesardzība.

Vēzis

Šonedēļ ārzemju ceļojumi nav vēlami. Ieteicams pievērsties sav­star­pējo attiecību sakārtošanai ar “otro pusi” un citiem nozīmīgiem cilvēkiem tavā dzīvē, taču nozīmīgi lēmumi lai paliek uz citu nedēļu, šobrīd tu esi vien procesā.

Lauva

Aktuāli būs risināt ar veselību vai algoto darbu saistītos jautājumus. Tikai jārēķinās, ka šī būs nepiemērota nedēļa plānotām operācijām, šajā nedēļā veiktās veselības diagnostikas var būt kļūdainas vai nepilnīgas.

Jaunava

Mīlas jautājumi prasīs nopietnu pieeju. Ja dzīvo ar rozā brillēm, attiecības var sagādāt vilšanos. Atceries, ka mīlestība nav tikai romantika un ziedi, tajā svarīga arī pacietība, spēja pieņemt otra trūkumus un gatavība uzņemties atbildību.

Svari

Aktuāli būs pārvērtēt savas dzīvesvietas jautājumus. Vai esi apmierināts ar savu mājokli un tā atrašanās vietu? Pārspried šos jautājumus ar ģimenes locekļiem. Taču, ja tiešām vēlies pārvākties, šo pasākumu atliec vismaz uz divām nedēļām.

Skorpions

Joprojām finanšu jautājumi prasa tavu vērību un uzmanību. Pārliecinies, vai tavas kredītkartes nav pieslēgtas kādam nevēlamam naudas pumpim. Nedēļas pirmajā pusē gaidāma aktīva komunikācija, nedēļas nogalē visu informāciju rūpīgi pārdomā un saliec pa plauktiņiem.

Strēlnieks

Tuvākajā laikā var rasties jaunas iespējas nopelnīt. Labs laiks naudas krāšanai. Finanšu ieguldījumus var prasīt mājoklis un ģimenes vajadzības. Ja apsver īpašuma iegādi, ļoti rūpīgi visu izpēti. Attiecībās ar bērniem vajadzēs ieguldīt enerģiju.

Mežāzis

Kļūsi runīgāks, taču šonedēļ iespējami pārpratumi komunikācijā, centies uzturēt godīgas attiecības ar brāļiem un māsām. Tuvākajā laikā radīsies jaunas iespējas sevi pierādīt. Var būt aktuāla imidža maiņa vai interese izmēģināt sevi jaunā ampluā.

Ūdensvīrs

Gribēsi visu lemt pats, uzklausīt citus sagādās grūtības. Pieņemot lēmumus, balstīsies uz intuīciju un iekšējām sajūtām, taču nevajadzētu izslēgt arī racionālo balsi. Nespēja reāli izvērtēt situāciju var radīt zaudējumus.

Zivis

Dzims jauni sapņi, jaunas vēlmes un jauni nākotnes plāni. Gatavojies apbruņoties ar pacietību un izturību, jo lai kaut ko sasniegtu, būs arī jārīkojas. Tev var palīdzēt draugi un cilvēki ar līdzīgām interesēm. Svarīgi prast plānot un organizēt.

LA.lv