×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. jūlijs, 2012
Drukāt

Rūperts Mērdoks: scientoloģijas piekritēji ir “baismīgi”

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Mediju magnāts Rūperts Mērdoks svētdien, 1.jūlijā, komentējis Holivudas pāra Toma Krūza un Keitijas Holmsas šķiršanos, sakot, ka scientoloģija ir “baismīga” un, iespējams, pat ļauna.

ASV mediju koncerna “News Corp.” valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors aicināja mikroblogošanas vietnes “Twitter” sekotājus sekot ziņām par aktrises Holmsas šķiršanos no Krūza, kurš ir pazīstams scientoloģijas baznīcas loceklis. “Sekojiet, kā turpināsies stāsts par Keitiju Holmsu un scientoloģiju. Tiem cilvēkiem piemīt kaut kas baismīgs, varbūt pat ļauns,” svētdien tvītoja Mērdoks.

Piektdien Holmsas pārstāvis paziņoja, ka viņa iesniegusi tiesā dokumentus, lai šķirtu piecus gadus ilgušo laulību. Krūza pārstāvis sacīja, ka filmu franšīzes “Mission Impossible” (“Neiespējamā misija”) zvaigzni ziņas “ļoti sarūgtinājušas”.

Ārzemju medijos izskanējušas baumas par šķiršanās iemesliem. Atsaucoties uz anonīma avota sniegto informāciju, slavenību jaunumu portāls TMZ ziņo, ka Holmsa vēlas, lai pēc šķiršanās pāra sešus gadus vecā meita Suri būtu tikai viņas aizbildniecībā, jo “Krūzs viņu ievilktu vēl dziļāk scientoloģijas baznīcā”, uzsvēra neidentificētais avots.

“Mums pastāstīja, ka pāris strīdas par Suri, jo viņa sasniegusi vecumu, kad scientoloģija kļūst par nozīmīgu dzīves daļu,” teikts portālā.

Mērdoka tvīts nepalika bez ievērības. “Kopš scientoloģijas tvīta esmu saņēmis vairākus tūkstošus uzbrukumu. Sagaidu, ka to skaits palielināsies, tie kļūs ļaunāki un varbūt pat draudīgi,” tvītoja mediju magnāts. “Taču es palieku pie sava viedokļa.”

Svētdien scientoloģijas baznīca vēl nebija komentējusi Mērdoka izteikumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+