×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

Rūpīgās Jaunavas
. Horoskops septembrim

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 23. augusta plkst. 02.02 līdz 22. septembrim plkst. 23.44 


 

Jaunavas zīmē dzimušie rūpējas par citiem cilvēkiem un ir apveltīti ar labu humora izjūtu. Viņi labprāt ceļo vai organizē dažādus pasākumus. Ne vienmēr patīk, ja kāds grib ko mainīt viņu plānos. Labi jūtas kontrolējamās situācijās, tāpēc cenšas ievākt maksimāli daudz informācijas, jo tā viņiem ir vajadzīga psiholoģiskajai drošībai, bet ne tāpēc, lai citus kontrolētu, kā to uzskata apkārtējie.

Šajā zīmē dzimušie rūpējas pa savu veselību, tāpēc daudzi nodarbojas ar dažādām sporta aktivitātēm un ir veselīga dzīvesveida piekritēji.

No 22. līdz 31. augustam dzimušie ir Ūdens stihijas Jaunavas – viņi ir jūtīgi, emocionāli un daudz ko uztver ļoti personiski. Viņiem ir svarīgi justies piederīgiem “baram”, tāpēc viņi tiecas pēc cilvēkiem ar kopīgām interesēm ikdienā un brīvā laika pavadīšanai. Dažkārt patīk citos radīt atkarību no sevis, tādā veidā nodrošinot sev sajūtu, ka ir neaizstājami, vajadzīgi un stipri.

No 1. līdz 10. septembrim dzimušie ir Uguns stihijas Jaunavas, kas dzīvo pēc principa – protu, varu, daru. Šie ir rīcības cilvēki, tāpēc viņi tiecas pēc tiem, kuri dzīvē jau ir ko sasnieguši. Izvirza augstas prasības sev un citiem. Svarīgi, lai apkārtējie viņu novērtē, uzslavē un apbrīno. Patīk rīkot viesības un atpūsties ar vērienu. Nepatīk, ja apšauba viņu godīgumu un cēlsirdību.

No 11. līdz 22. septembrim dzimušie ir Zemes stihijas Jaunavas – par sevi pārliecināti un principiāli cilvēki. Svarīgi ir būt saprastiem. Tiecas pēc cilvēkiem ar plašu redzesloku un kopīgām interesēm. Patīk sevi pilnveidot, apgūstot dažādas zināšanas un iemaņas. Labprāt pārsteidz un iepriecina apkārtējos. Nepatīk savrupība un vienveidīgs dzīvesveids.

 

Jaunavas ieteikumi zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam nāksies rūpīgi plānot savus darbus un resursus, jo katra nepārdomāta un neizvērtēta rīcība var nest zaudējumus. Augusta beigās labāk veikt ikdienā ierasto un izvairīties no komunikācijas ar iestāžu darbiniekiem, jo sabiedrībā valdošā spriedze var izprovocēt Aunu uz neapdomīgu, pat agresīvu rīcību. Labvēlīgs laiks darījumiem un jautājumu kārtošanai ir no 5. septembra.

Septembrī – 7.; 10.; 11.; 12.; 21.; 25. : 2,; 23.; 24.; 26.

 

Vērsis

Vērsis jutīsies apmierināts ar dzīvi, jo darbi ies no rokas un tas dos drošības sajūtu. Tāpēc ieteicams atrast laiku atpūtai un jaunu plānu kalšanai. Nav ieteicams pārāk lepoties ar sasniegto, jo septembrī var aktivizēties konkurenti un nelabvēļi, kam patiks “iemest darvu medus podā”. Jāievēro likumi – kā juridiskie, tā arī ceļu satiksmes drošības. Vairāk laika veltiet tuviem cilvēkiem.

Septembrī – 1.; 12.; 22.; 26.; 27.; 30. : 5.; 11.; 25.; 29.

 

Dvīņi

Dvīņi izjutīs nelielu nogurumu, tāpēc ļausies pašplūsmai un uzkrās spēkus jaunam aktivitātes periodam. Lai viss ritētu savu gaitu bez starpgadījumiem, jācenšas ikdienas darbus veikt laikus un neatlikt tos uz vēlāku laiku. Septembra pirmajā pusē spriedzi un neapmierinātību radīs viss, kas prasa precizitāti, darbu veikšanu noteiktos termiņos, un dažādu dokumentu un formalitāšu kārtošana.

Septembrī – 3.; 11.; 12.; 17.; 21.; 26. : 1.; 6.; 14.; 22.

 

Vēzis

Vēzim ieteicams atturēties no spontāni radušos ideju realizēšanas, jo tam var pietrūkt naudas un apkārtējo atbalsta. Labāk veikt jau ierastās lietas. Labvēlīgs laiks, lai piestrādātu pie sava ārējā tēla un komforta sajūtas radīšanas, tāpēc ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai iegādāties jaunu apģērbu un aksesuārus. Nav ieteicami darījumi ar nekustamiem īpašumiem un liela apjoma naudas operācijām.

Septembrī – 5.; 12.; 13.; 19.; 27.; 28. : 3.; 10.; 16.; 17.

 

Lauva

Lauvai būs daudz jaunu ideju, ko gribēs ieviest dzīvē, bet labvēlīgi apstākļi ir tikai tām idejām, kas ir ātri realizējamas un neprasa papildu resursus. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, jo risks var neattaisnoties. Lauvas mēneša garumā būs viegli aizkaitināmas, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas. Labvēlīgs laiks zināmu darbu veikšanai, nodarbēm mierīgā vidē un dabā.

Septembrī – 3.; 5.; 16.; 22.; 26.; 29. : 5.; 17.; 18.; 19.

 

Jaunava

Jaunavām vajadzēs būt stratēģēm, jo daudzus darbus nāksies veikt vienlaikus. Nedrīkst paļauties uz to, ka lietas pašas kārtosies, tāpēc rūpīgi jāplāno darbi un jāsadala pienākumi starp darba veicējiem. Var lūgt palīdzību ģimenei un draugiem. No septembra vidus pastiprināsies intuīcija, tāpēc vairāk uzmanības jāvelta sajūtām, jo prāts var pievilt. Labvēlīgs laiks stabilitātes nostiprināšanai.

Septembrī – 4.; 9.; 10.; 22.; 23.; 28. : 7.; 8.; 17.; 21.

 

Svari

Svari bez entuziasma veiks ikdienas pienākumus, jo jaušamais rudens tuvums viņos izraisīs nostalģiju pēc aizejošās vasaras. Spriedzi radīs partneri darbā un personiskajā dzīvē. Lai mazinātu iekšējo diskomfortu, vairāk laika un resursu jāvelta pašsajūtas uzlabošanai. Ieteicamas masāžas, SPA procedūras vai atpūta nedēļas nogalē ar pirts apmeklējumu. Uzturā jālieto dabiski, vitamīniem bagāti produkti.

Septembrī – 3.; 6.; 11.; 20.; 22.; 29. : 8.; 16.; 17.; 24.

 

Skorpions

Skorpiona ikdienā iestājies līdzsvars un viss rit savu gaitu, tomēr tas nenozīmē, ka drīkst būt izklaidīgs vai paviršs. Svarīgi sekot līdzi notiekošajam. Lai izvairītos no spriedzes, jācenšas ievērot termiņus un saistības, ko esat uzņēmušies. Var veidoties konfliktsituācijas ar amatpersonām un darba devējiem. Labvēlīgs laiks kultūras un izklaides pasākumu organizēšanai un apmeklēšanai.

Septembrī – 9.; 10.; 12.; 23.; 27.; 28. : 11.; 14.; 18.; 29.

 

Strēlnieks

Strēlnieks zinās, ko grib un kā to iegūt, tāpēc būs gatavs aktīvi rīkoties. Tomēr mēneša pirmajā pusē darbā no Strēlnieka tiks prasīta rīcība, tikai netiks noformulēta – kāda. Šī nenoteiktības sajūta radīs diskomfortu un arī šaubas par savas darbošanās lietderību. Savu plānu īstenošanai labvēlīgāks laiks ir septembra otrajā pusē. Jāvairās no sasteigtas rīcības, dažkārt labāk ir nogaidīt.

Septembrī – 1.; 10.; 12.; 15.; 26.; 29. : 3.; 17.; 20.; 22.

 

Mežāzis

Mežāzim, pirms ko uzsāk, ir rūpīgi jāizvērtē visi “par” un “pret”. Ne viss ir tik vienkārši, kā no malas izskatās. Ieteicams paļauties uz saviem spēkiem un resursiem, jo var palikt bez citu atbalsta. Vairāk uzmanības un laika jāvelta profesionālās darbības pilnveidei, nevis plānu kalšanai – kā pelnīt vairāk. Ieguldītie resursi izglītībā nodrošinās peļņu nākotnē.

Septembrī – 2.; 9.; 14.; 18.; 19.; 27. : 1.; 3.; 17.; 23.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs izjutīs apkārtējo ierobežojumus, jo tie neatbalstīs viņa idejas. Šā iemesla dēļ ieteicams savu plānu īstenošanu atlikt uz vēlāku laiku, bet sakārtot un caurskatīt dokumentus. Labvēlīgs laiks jaunas informācijas iegūšanai, apmeklējot kursus vai seminārus. Jācenšas izvairīties no finanšu darījumiem, lielākiem naudas ieguldījumiem un juridisku jautājumu risināšanas.

Septembrī – 10.; 11.; 12.; 22.; 29.; 30. : 4.; 5.; 19.; 25.

 

Zivis

Zivis gribēs peldēt pa straumi un izbaudīt atvasaru. Ikdienā viss rit savu gaitu un nav spriedzes, šā iemesla dēļ Zivis var kļūt izklaidīgas un paviršas. Lai arī turpmāk viss ritētu gludi un ar panākumiem, svarīgi ievērot pašdisciplīnu un laikus veikt tiešos pienākumus. Septembra pirmajā pusē jābūt uzmanīgiem, piedaloties ceļu satiksmē.

Septembrī – 15.; 17.; 19.; 24.; 27.; 28. : 3.; 8.; 18.; 26.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju

Saule ies caur Jaunavas zvaigznāju – tāpēc cilvēki kļūs principiālāki. Pastiprināsies vēlme kontrolēt un ievest kārtību. Augusta beigās sabiedrībā būs jūtama spriedze. Ieteicams brīvo laiku pavadīt dabā vai doties nelielos izbraukumos un ekskursijās – tas mazinās iekšējo sasprindzinājumu un ļaus kaut uz brīdi nedomāt par ikdienas rūpēm.

5. septembrī plkst. 14.36 sākas Jauns Mēness cikls.

Līdz 24. augustam Merkurs atrodas Lauvas zvaigznājā. Cilvēki gribēs būt uzklausīti un sadzirdēti, tas var izraisīt asākas vārdu pārmaiņas un balss toņa paaugstināšanu.

No 24. augusta līdz 9. septembrim Merkurs būs Jaunavas zvaigznājā, tas radīs vēlmi pārliecināties, vai vārdi saskan ar darbiem. Būs vērojama valsts kontrolējošo iestāžu un kārtības uzturošo iestāžu darbinieku aktīva darbošanās.

9. septembrī Merkurs pāries uz Svaru zvaigznāju. Cilvēki vairāk uzmanību sāks pievērst estētikas un kultūras jautājumiem, kā arī savstarpējo attiecību kultūrai.

Līdz 11. septembrim Venera būs Svaru zvaigznājā. Tas radīs vēlmi vairāk padomāt par apģērba izvēli un sava stila veidošanu. Būs interese par kultūras pasākumiem.

No 11. septembra Venera atradīsies Skorpiona zvaigznājā, tāpēc virmos kaislības. Iespējams, nāksies risināt pagātnē iestrēgušos vai noklusētos jautājumus.

28. augustā Marss pāriet uz Lauvas zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēkos būs vērojama agresīva uzvedība un vēlme pierādīt savu taisnību. Augusta beigās jācenšas izvairīties no provokatīvas rīcības un uzvedības. Sabiedrībā būs jūtama spriedze.

Arī šajā periodā Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs savai finansiālajai drošībai tagad un nākotnē. Darījumiem un līgumu slēgšanai labvēlīgs laiks ir septembra vidū.

Arī šajā laika periodā Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā, turklāt septembra pirmajā pusē veidojot spriedzes aspektu ar Marsu. Tas nozīmē, ka cilvēki nevēlēsies meklēt kompromisus vai sadarboties, bet būs principiāli.

 

Jaunavas padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 28., 31. augusts, 1., 5., 12., 19. septembris.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 26., 27. augusts, 11., 12., 14. septembris (piesaista veiksmi darījumos), 29. augusts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 7. septembris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 7., 9. septembris (padara ķermeni jaunāku), 26., 27. augusts, 10. septembris (atjauno enerģijas līdzsvaru), 21., 22. augusts, 18. septembris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 22. augusts, 11., 17. septembris (attīra telpas enerģiju), 31. augusts, 7. septembris (rada mājīgumu), 30. augusts, 5. septembris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 22., 30., 31. augusts, 1., 9., 10., 18., 19. augusts.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 25., 29., 30. augusts, 1., 4., 6., 10., 13., 15., 16., 17., 21. septembris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 23., 25., 28., 31. augusts, 9., 14., 17., 20. septembris.

Labvēlīgā veiksmes diena 12. septembris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+