Ekonomika
Bizness

“Ryanair” neizpildīs divus reisus no un uz Rīgu 16

LETA

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” šodien neizpildīs divus reisus no un uz Rīgu, pavēstīja starptautiskajā lidostā “Rīga”.

“Ryanair” atcēlis reisu Londona/Stansteda-Rīga ar plānoto ielidošanas laiku plkst.10.50 un Rīga-Londona/Stansteda ar plānoto izlidošanas laiku plkst.11.30.

Jau ziņots, ka “Ryanair” atcēla arī divus otrdien, 19.septembrī, plānotos reisus starp Rīgu un Londonu.

“Ryanair” 15.septembrī paziņoja, ka nākamo sešu nedēļu laikā atcels 40 līdz 50 avioreisu dienā, kas ir mazāk nekā 2% no uzņēmuma kopējā lidojumu skaita, lai tādā veidā uzlabotu precizitāti. Kopumā tiks atcelti 1680 līdz 2100 avioreisu.

Lidsabiedrības paziņojuma bija norādīts, ka reisu atcelšana nepieciešama, jo aviokompānijai rada problēmas lidmašīnu kavēšanās, kas notiek laikapstākļu un gaisa satiksmes dispečeru streiku dēļ, kā arī kavēšanās, par kurām ir atbildīga gaisa satiksmes kontrole.

Vienlaikus “Ryanair” arī atzinis, ka pieļāvis haosu darbinieku atvaļinājumu plānošanā un ka nākamo sešu nedēļu laikā aviokompānijas pilotiem un stjuartiem ir jāpiešķir uzkrātie atvaļinājumi.

Ārvalstu mediji gan vēsta, ka “Ryanair” trūkst pilotu, jo vērā ņemamu skaitu pilotu pārvilinājusi konkurente – Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrība “Norwegian Air Shuttle”.

LA.lv