×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
6. septembris, 2017
Drukāt

“Ryanair” no 1. novembra būtiski maina nododamās bagāžas politiku (3)

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” trešdien paziņoja, ka no 1.novembra samazinās maksu par nododamo bagāžu un vienlaikus palielinās šīs bagāžas pieļaujamo svaru, lai mudinātu pasažierus nodot savas somas un paātrinātu pasažieru reģistrēšanu.

Šāds lēmums pieņemts saistībā ar to, ka aizvien vairāk pasažieru izmanto “Ryanair” piedāvātās iespējas lidmašīnas kabīnē ienest divas somas un pakāpeniski pieaug pārvadāto pasažieru skaits. Šo apstākļu dēļ lidmašīnās nepietiek vietas visai rokas bagāžai, tādējādi izraisot lidojumu kavēšanos.

Lai mudinātu klientus nodot savas somas un samazinātu rokas bagāžas apjomu, “Ryanair” no 1.novembra nolēmusi ieviest bagāžas politikas izmaiņas, kas paredz nododamās somas pieļaujamo svaru palielināt no 15 kilogramiem līdz 20 kilogramiem visām somām.

Standarta nododamās bagāžas nodeva tiks samazināta no 35 eiro līdz 25 eiro par nododamās bagāžas vienību. “Ryanair” noteikusi, ka no 1.novembra tikai pasažieriem ar prioritātes biļeti tiks atļauts ienest lidmašīnā divas rokas somas.

Tikmēr visi pārējie pasažieri lidmašīnā varēs ienest tikai vienu, mazāko, rokas somu, bet viņu otra, lielākā, soma būs bez maksas jānodod personālam pie iekāpšanas, lai to saņemtu pēc nolaišanās galamērķī.

“Ryanair” veic reisus no Rīgas uz 13 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. pareizi Rayanar dara,pasarieri jau nesaprot,kas ir rokas bagaza un kas ir sieviesu somina,es vinu vieta visiem liktu pirms iekapsanas parsvert ,un izmerit garumu,platumu,un vel piedevam skaitu.Citi salona ienes tadas rokas bagazas,ka pasi nevar pacelt,lai ieliktu nodalijuma,ka ari vinu(TJIPA) rokas bagaza neiet iekas,nu tad nem un stuke,tie jau arii laiku kavee.Protams RAYANAR ieviesa pasi tadu nosacijumu,lai pasazieriem butu ertak,it seviski sievietem,un sievietem ar berniem.Protrams viriesiem ir ar rokas sominas,vai nu pie vidukla,vai uz pleca,un lidz ar to ta arii vini uzskatija,ka pasazieri bus sapratigi un ta arii dariis,bet pasazieri kluva arvien negantaki.Ja drikst TADU KA SOMINU,kada starpiba,vai man ir maza,kas karajas uz pleca,vai man riktiga plecu soma,kur var saladet ieksa savus 5 kg,un plus vel (Tjipa) MAZA somina,kur ietilpst tikai bilete,pase,un macins…un kur ir logika….? Es ta ienesisu,tu ienesisi,vel kads ienesis u.t.t,.un tapec jau nepietiek tajam ROKAS bagazam vietas…Agrak,kad bij likums,ka driksteja ienest,tikai rokas bagazu un vel pie tam pec standarta,viss bij kartiba,visi bij apmierinati,jo visiem pietika vietas,bet ka deva pasazieriem druscitin rasslabonu,tad arii viss ar to sakas…Atvainojos ka ta izsakos,bet ta ir dzive realitate,jo diezgan biezi nakas man ar to saskarties.Tie kuri lido reti,tiem varbut skiet,ka tas ir sikums,man,un daudziem no jums iespejams ka nav tas sikums.Ir vel viens piemers,lai neteretu savu un citu laiku,parsvara, (savu),es vienmer savu ROKAS bagazu nododu pie lielajam,tas ir par brivu,un tas laiku neaiznem,paliek tik tada somina kur ietilpst bilete,pase,un maks.Un varu pateikt to,kas tas ir loti erti,neka stukeeties pa to salonu ar kaut kadu rokas bagazu,jo ir pie lielajam bagazam stradnieki kas strada,un tas ir vinu darbs,viniem vienalga ko taja lidmasina iekraut,vai lielo bagazu,vai rokas bagazu,viniem par to maksa,no musu pasazieru biletem.Un tas nenozime,vai lidojums ir lets vai dargs,bet par tam rokas bagazam ne tikai RAYANAR pienema tadus likumus,tas ir visur,gan EMIRATES,gan AER LINGUS,gan AIR BALTIC,gan MEXCIKO FLY U..T.T Ta ka milie pasazieri padomajiet,un izlasiet lidouma noteikumus,kas ir rakstits biletee.

  2. Ryanair prieks bomziem ! tikai nabagi izmanto …

Draugiem Facebook Twitter Google+