Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. marts, 2015
Drukāt

“Ryanair” pasažieriem no 1.aprīļa lidostā vairs nebūs jāmaksā drošības maksa

Foto-LETAFoto-LETA

Lidostā “Rīgā” zemo cenu lidsabiedrības “Ryanair” pasažieriem no 1.aprīļa vairs nebūs jāmaksā atsevišķi noteiktā drošības maksa, informēja lidostā.

Jaunie nosacījumi būs spēkā pēc vecā līguma beigšanās ar lidsabiedrību “Ryanair” 31.martā.

Kā norādīja lidostā, drošības maksa acīmredzot “Ryanair” būs jāiekļauj cenā. Vienlaikus gan tika uzsvērts, ka biļešu cenām nevajadzētu būtiski sadārdzināties.

Jau rakstīts, ka lidostas drošības nodevu valdība ieviesa un lidosta “Rīga” sāka iekasēt no 2012.gada 1.janvāra. Pasažieriem, kuri to apmaksā, pērkot biļeti no lidsabiedrības, nodeva ir 6,5 eiro, bet pasažieriem, kuri to apmaksā lidostā, nodeva ir septiņi eiro.

Jau rakstīts, ka, ja aviokompānija “Ryanair” nebūs noslēgusi līgumu ne ar vienu virszemes pakalpojumu sniedzēju Rīgas lidostā pēc līguma beigām 31.martā, tā apmaksās rēķinu par konkrēto saņemto pakalpojumu, taču lidojumi netiks traucēti, informēja lidostā.

Tāpat lidostā atkārtoti uzsver, ka starptautiskā lidosta “Rīga” ir saņēmusi vasaras lidojumu sarakstu no Īrijas aviokompānijas “Ryanair”, kas paredz 55 lidojumus nedēļā. Tā kā lidostā strādā arī otrs virszemes pakalpojumu sniedzējs – “Havas” un daļu kompāniju apkalpo lidosta, daļu – “Havas”, tad aviokompānijām ir iespēja izvēlēties, kura kompānija to apkalpos.

Virszemes pakalpojumu sniedzējs lidostā “Havas” iepriekš atzina: “Kamēr jebkādas sarunas par “Ryanair” apkalpošanu ir procesā un nav noslēgts neviens konkrēts līgums, mēs atturēsimies komentēt “Havas Europe” dalību šajā sarunu procesā.”

“Ryanair” pagaidām komentāru šajā jautājumā nav sniedzis.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+