Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. janvāris, 2015
Drukāt

“Ryanair” šogad no Rīgas plāno pārvadāt par 15% pasažieru vairāk; aiziešanu nekomentē

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” no Rīgas lidostas šogad plāno pārvadāt 850 tūkstošus pasažieru jeb par apmēram 15% vairāk nekā pērn, žurnālistiem piektdien sacīja “Ryanair” pārdošanas un mārketinga vadītāja Neringa Ērstrēma (Neringa Öhrström).

“Mēs šeit esam, lai svinētu astoņmiljono [“Ryanair”] pasažieri Rīgā. Mūsu vasaras sezonas lidojumi ir pārdošanā. (..) Mums ir 13 maršruti no Rīgas, no kuriem viens ir jauns – Ķelne. (..) Plānojam attīstīties un apkalpot 850 tūkstošos pasažieru šogad,” sacīja Ērstrēma.

Savukārt sarunas starp aviokompāniju un lidostu par sadarbības līgumu, kas beidzās šā gada 31.martā, viņa nekomentēja. “Diemžēl, es nevaru komentēt korporatīvas sarunas, taču esam ļoti laimīgi Rīgā. (..) Mēs šeit nebūtu, ja mēs nebūtu apmierināti ar sadarbību,” atzīmēja aviokompānijas pārstāve.

Komentējot, kas notiks ar jau iegādātajām biļetēm vasaras sezonas lidojumiem gadījumā, ja “Rynair” neturpinās sadarbību ar Rīgas lidostu, viņa teica, ka pasažieri var neuztraukties. “Mēs par viņiem parūpēsimies,” minēja Ērstrēma.

Lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš norādīja, ka pērnā gada nogalē “Ryanair” ir nosūtīts tālākas sadarbības piedāvājums, taču lēmuma, vai Īrijas lidsabiedrība tam piekrīt, vēl nav. “Mēs esam nosūtījuši [uzņēmumam] virszemes pakalpojumu līgumu pagājušā gada beigās, “Ryanair” uz to vēl nav atbildējis. Viņi ir solījuši tuvākajās dienās sniegt šo atbildi,” viņš teica.

Jau vēstīts, ka lidostā “Rīga” piektdien sagaidīja astoņmiljono “Ryanair” pasažieri.

“Ryanair” no Rīgas lido uz deviņiem maršrutiem – Glāzgovu, Londonu, Mančestru, Diseldorfu, Dublinu, Milānu, Oslo, Brēmeni un Frankfurti.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+