Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

“Ryanair” šogad no Rīgas plāno pārvadāt par 15% pasažieru vairāk; aiziešanu nekomentē

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” no Rīgas lidostas šogad plāno pārvadāt 850 tūkstošus pasažieru jeb par apmēram 15% vairāk nekā pērn, žurnālistiem piektdien sacīja “Ryanair” pārdošanas un mārketinga vadītāja Neringa Ērstrēma (Neringa Öhrström).

“Mēs šeit esam, lai svinētu astoņmiljono [“Ryanair”] pasažieri Rīgā. Mūsu vasaras sezonas lidojumi ir pārdošanā. (..) Mums ir 13 maršruti no Rīgas, no kuriem viens ir jauns – Ķelne. (..) Plānojam attīstīties un apkalpot 850 tūkstošos pasažieru šogad,” sacīja Ērstrēma.

Savukārt sarunas starp aviokompāniju un lidostu par sadarbības līgumu, kas beidzās šā gada 31.martā, viņa nekomentēja. “Diemžēl, es nevaru komentēt korporatīvas sarunas, taču esam ļoti laimīgi Rīgā. (..) Mēs šeit nebūtu, ja mēs nebūtu apmierināti ar sadarbību,” atzīmēja aviokompānijas pārstāve.

Komentējot, kas notiks ar jau iegādātajām biļetēm vasaras sezonas lidojumiem gadījumā, ja “Rynair” neturpinās sadarbību ar Rīgas lidostu, viņa teica, ka pasažieri var neuztraukties. “Mēs par viņiem parūpēsimies,” minēja Ērstrēma.

Lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš norādīja, ka pērnā gada nogalē “Ryanair” ir nosūtīts tālākas sadarbības piedāvājums, taču lēmuma, vai Īrijas lidsabiedrība tam piekrīt, vēl nav. “Mēs esam nosūtījuši [uzņēmumam] virszemes pakalpojumu līgumu pagājušā gada beigās, “Ryanair” uz to vēl nav atbildējis. Viņi ir solījuši tuvākajās dienās sniegt šo atbildi,” viņš teica.

Jau vēstīts, ka lidostā “Rīga” piektdien sagaidīja astoņmiljono “Ryanair” pasažieri.

“Ryanair” no Rīgas lido uz deviņiem maršrutiem – Glāzgovu, Londonu, Mančestru, Diseldorfu, Dublinu, Milānu, Oslo, Brēmeni un Frankfurti.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+