×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. novembris, 2016
Drukāt

Saakašvili atkāpjas no Odesas apgabala gubernatora amata (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili paziņojis par aiziešanu no Ukrainas Odesas apgabala gubernatora amata, kuru viņš ieņem kopš pagājušā gada maija.

Saakašvili solījis turpināt cīņu pret korupciju līdz “galīgai uzvarai”.

Ukrainas televīzijas kanālā “112 Ukraina” pārraidītā preses brīfingā Odesas apgabala administrācijas vadītājs Saakašvili paziņoja par aiziešanu no amata.

“Esmu nolēmis atkāpties no amata un sākt jaunu cīņas posmu. Rokas neesmu nolaidis. Es nepadošos. Lai viņi necer un lai viņi negaida, ka tiks no manis vaļā. Esmu karavīrs, kas iet, cik vien spēj, bet pēc tam tik, cik ir vajadzīgs,” sacīja Saakašvili.

Viņš solīja līdz “galīgai uzvarai” turpināt cīņu, lai atbrīvotu Ukrainu no “korupcijas dubļiem, kas gūst peļņu no mūsu karavīru asinīm, no Maidana upuriem, kas nodeva Ukrainas revolūcijas ideju un kuru vienīgā motivācija ir piebāzt savas kabatas, nostiprināt savu klanu un pilnībā aplaupīt Ukrainu”.

Pērn maijā Ukrainas prezidents Petro Porošenko piešķīra Saakašvili Ukrainas pilsonību un iecēla viņu par Odesas apgabala gubernatoru.

Saakašvili bija Gruzijas prezidents no 2004. līdz 2013.gadam. Gruzijā viņam ir izvirzītas kriminālapsūdzības saistībā ar amata pilnvaru pārsniegšanu laikā, kad viņš bija prezidents.

Tāpēc Saakašvili, kurš pauž viedokli, ka apsūdzības izvirzītas politisku iemeslu dēļ, dzīvo ārzemēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kā uzmeta savus tautiešus gruzīnus Atbildēt

    tā pat uzmet ari haholus:)

Draugiem Facebook Twitter Google+