Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
28. jūnijs, 2013
Drukāt

Saasina, tad ārstē 


Foto - LETAFoto - LETA

Lietojot homeopātiskās zāles, man pastiprinājās galvassāpes. Varbūt nebija izvēlēts īstais preparāts? Vai tie patiešām neizraisa blaknes?
 Silvija S. Rīgā

 

“Sākot lietot homeopātiskos preparātus, reizēm uz vairākām dienām novēro simptomu saasināšanos. Tas liecina, ka izvēlēts pareizs medikaments, uz kuru organisms vētraini reaģē, un tajā ir rezerves kaites uzveikšanai. Tad vajadzētu konsultēties ar ārstu homeopātu, nevis pārtraukt zāļu lietošanu. Varbūt ārsts izvēlēsies stiprāku vai vājāku preparāta atšķaidījumu, ieteiks tās lietot retāk vai biežāk. Ārstējoties ar homeopātiskajiem līdzekļiem, var parādīties simptomi, kas izpaudušies pirms daudziem gadiem. Arī tas nav nekas slikts, jo reizēm, lai varētu palīdzēt, slimību nepieciešams restaurēt kopš tās sākšanās brīža.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+