×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. septembris, 2017
Drukāt

“Sabiedrība par labām pārmaiņām” maina nosaukumu un vienojas par sadarbību ar LRA (5)

Foto - LETAFoto - LETA

12.Saeimas deputāta Edvarda Smiltēna vadītā politiskā organizācija “Sabiedrība par labām pārmaiņām” mainījusi nosaukumu uz “Sabiedrība Centriskai Politikai” (SCP).

Šonedēļ organizācijai ir pievienojušies vēl vairāki desmiti jaunu biedru, informē tās pārstāvji. Savukārt šodien, tiekoties ar politisko partiju apvienības “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA), SCP vienojusies par sadarbību 12. Saeimā, savstarpēju koordināciju, informācijas apriti un iespējamu kopīgu politisko iniciatīvu virzību.

Edvards Smiltēns, politiskās organizācijas “Sabiedrība Centriskai Politikai” valdes priekšsēdētājs: “Pirms 10 gadiem tika dibināta biedrība “Sabiedrība Citai Politikai un tiesiskai valstij”*, uz kuras pamatiem savulaik izveidota politiskā partija. Tas bija viens no pārmaiņu spēkiem Latvijā, kas aizsāka jaunu desmitgadi mūsu valsts politikā, ieveda politiskajā vidē jaunus līderus un sabiedrībai piedāvāja jaunas idejas. Šo 10 gadu laikā lielākā daļa ideju jau ir īstenotas. Sabiedrības pieprasījuma un politisko pārmaiņu rezultātā, nākamās Saeimas vēlēšanas, iespējams, atkal iezīmēs jaunu politiskā posma sākumu Latvijā. Tādēļ tika atjaunota biedrība, kas turpmāk darbosies kā “Sabiedrība Centriskai Politikai” – skaidri iezīmējot politisko pozicionējumu – SCP kā stabilu, centriski demokrātisku politisku spēku.”

Šodien notika arī politiskās organizācijas SCP valdes priekšsēdētāja Edvarda Smiltēna tikšanās ar politisko partiju apvienības LRA Pārstāvju sapulci, kurā abas politiskās organizācijas vienojās par sadarbības veidošanu.

“SCP un LRA vieno kopīga izpratne par to, ka Latvijas un tās cilvēku intereses ir augstākas par atsevišķu politisko organizāciju interesēm. Ir pienācis, laiks, kad Latvijas politiskajā vidē atkal vērojamas nozīmīgas pārmaiņas. Sabiedrībā ir pieprasījums pēc jauna politiskā piedāvājuma un pakāpeniskas politiķu paaudžu nomaiņas. Sabiedrība sagaida no politiskajiem spēkiem spēju rast kopīgu valodu, vienoties un sadarboties savā starpā, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu mūsu valsts iedzīvotāju interešu īstenošanu Latvijas politikā,” uzsver Edvards Smiltēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kur bija Smiltēns, kad Junker-Āboltiņa nodeva partiju un valdību ZZS rokās. Sēdēja blakus, skatijās Āboltiņai mutē un plati smaidija.

 2. Labāk būtu teikuši “godīgai politikai”!
  Jo redzms pa 27 gadiem, kā kreisie, tā labējie, tā, ticu, arī centrusti vienalga var būt vnk. nelioeši.

 3. Labu pārmaiņu nebūs? Atbildēt

  Jāliek tik centrifūgā,kopā ar priekšsēdētāju! Un visi būs centrā!

 4. … LRA solijas sadarboties ar NA, bet ka redzams, tas nenotika … ?!

  … Tagad, pienakusi karta tuvredzigai un pec piederibas un varas izmisusei SCP …!!!!

  …Vai atkal uzkars to koka, nomenaklaturas interesu zara, lai vel drosak atlautu ZZS un SX partijam noteikt valsts pretlatviska virziena sturesanu …???!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+