Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. augusts, 2016
Drukāt

Sabiedrības krējums apmeklē “Summertime” (1)

Foto: Ieva Čīka/LETAFoto: Ieva Čīka/LETA

Līdz pat svētdienai, 14. augustam krāšņajā festivālā “Summertime. Ielūdz Inese Galante” koncertēs Ineses Galantes pasaules izjūtai radniecīgas mūzikas zvaigznes – Grammy balvas ieguvēja, radiostaciju hītu autori, smalki klasiskās mūzikas interpreti un džeza lielmeistari.

Tikmēr festivāla atklāšanas koncerts Dzintaru koncertzālē aizvadīts kā krāšņs muzikālais ceļojums pa Eiropu, kurā kopā ar Inesi Galanti devās operdziedātāji Egils Siliņš, Sergejs Jēgers, Raimonds Bramanis un pianists Andrejs Osokins. Mākslinieku izpildījumā izskanēja spožākās opermūzikas pērles, kas radītas Itālijā, Francijā un Vācijā, iezīmējot katras valsts unikālo kolorītu.

Starp koncerta apmeklētājiem varēja sastapt Latvijas politikas un kultūras zvaigznes, apliecinot, ka mūsu elite prot novērtēt labu mūziku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad “latviskā LA” arī tik dzeltena, nevis tautiski Vinnija P.sarkanbaltsarkana? 😀

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+