Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. novembris, 2015
Drukāt

Sabiedrības vērtību skalā nacionālā identitāte tikai astotajā vietā (1)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Nacionālā identitāte Latvijas sabiedrības vērtību topā ierindojas astotajā vietā, liecina biznesa augstskolas “Turība” veiktais pētījums sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Latvijas vēstures institūta direktoru Gunti Zemīti un “Turības” Komunikācijas fakultātes dekānu Andri Pētersonu.

Pētījuma ietvaros aptaujāti dažādu tautību Latvijas iedzīvotāji. Kopumā respondentu skaits sasniedzis tūkstoti cilvēku.

Veiktais pētījums liecina, ka Latvijas sabiedrības vērtību topa augšgalā ierindojās ģimene, veselība un darbs, savukārt, nacionālā identitāte, par kuras apdraudējumu tiek plaši diskutēts, ierindojusies astotajā vietā.

Jautājumos par to, vai respondentiem būtu iebildumi, ja citas kultūras pārstāvis ir viņu darba kolēģis, biznesa partneris vai studiju biedrs, Latvijas sabiedrības pārstāvji demonstrēja atvērtību. Vairāk kā 37% respondentu nebūtu iebildumu, ja citas kultūras pārstāvis kļūtu par viņu ģimenes locekli (ieprecētos ģimenē).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vairāk kā 37% respondentu nebūtu iebildumu, ja citas kultūras pārstāvis kļūtu par viņu ģimenes locekli (ieprecētos ģimenē).
    Ja igaunis, vai leitis, tad jā. Nēģera gadījumā tas būtu kĀds 1%.

    Tā viņi ar statistiku māna cilvēkus.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+