×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Sabiedrības vienotības balvu piešķir Innai Davidovai (1)

Foto: LETAFoto: LETA

"Hermaņa Brauna fonda" direktore Inna Davidova saka runu pēc Sabiedrības vienotības balvas saņemšanas Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonijā kinoteātrī "Splendid Palace".

Trešdien Sabiedrības vienotības balva piešķirta Innai Davidovai par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā, informē Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sabiedrisko attiecību speciālists Ralfs Spāde.

SIF pārstāvis klāsta, ka jau vairāk nekā 15 gadus Davidova ar savu darbu centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu. Balvu Davidovai pasniedza kultūras ministre Dace Melbārde.

Pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas.

Balvu “Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā” saņēma Liepājas Neredzīgo biedrība, kas sniegusi būtisku ieguldījumu Liepājas un Latvijas labiekārtošanā – cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināta arvien lielāka vides pieejamība.

Balvu „Par ieguldījumu iecietības veicināšanā” saņēma Kaspars Goba, kurš ar rūpīgu un ilgstošu darbu devis sabiedrībai iespēju palūkoties no cita skatpunkta uz dažādām sabiedrības grupām.

Savukārt balvu „Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā” saņēma Kristīne Klētniece-Sika, kura ar savu darbību Iļģuciema sieviešu cietuma teātra studijā devusi iespēju ieslodzītajām iepazīties ar latviešu un cittautu literatūras klasiķu darbiem.

Sabiedrības vienotības balva izveidota 2002.gadā ar mērķi pateikties tiem cilvēkiem un organizācijām, kas ar savu darbu sekmējušas saliedētākas un humānākas sabiedrības veidošanos. Līdz šim balvas pasniegtas vairāk nekā 30 pazīstamiem cilvēkiem un organizācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc tik skaistos un nozīmīgos svētkos spēlēja tik daudz un tik slikts ansamblis?

Draugiem Facebook Twitter Google+