×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. maijs, 2012
Drukāt

Sabiedriskais transports šodien kursē pēc brīvdienu grafika

autobuss2

Šodien sabiedriskais transports – tramvaji, trolejbusi, autobusi – Rīgā kursē pēc brīvdienu kustības grafika, savukārt minibusi kursē pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta, informēja pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 3.maija uz 4.maiju, naktī no 4.maija uz 5.maiju un naktī no 5.maija uz 6.maiju. Nakts satiksmes maršrutos biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja, un biļetes cena ir viens lats.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darbadienām, jāņem vērā, ka šodien braukšanas kartes, kas paredzētas darba dienām, nav derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotāju ērtībām šodien darbojas viens klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 no plkst.10 līdz 16. Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, šodien var izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas darbojas Vecrīgā, – tur par auto novietošanu ir jāmaksā.

Tāpat šodien Lielās virves vilkšanas sacīkšu dēļ no plkst.14 līdz plkst.16.30 ir izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā un maršrutos, kā arī ir iespējami kustības kavējumi.

5.maršruta trolejbusi no galapunkta “Daugavas stadions” kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, pa Raiņa bulvāri, 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Raņķa dambi, Zunda tiltu, Zunda krastmalu līdz pieslēgumam pie Krišjāņa Valdemāra ielas, pa apgriešanās vietu zem Vanšu tilta, Krišjāņa Valdemāra ielu līdz Baložu ielai un tālāk pa maršrutu.

No galapunkta “Klīniskā slimnīca” 5.maršruta trolejbusi kursēs pa maršrutu līdz Kalnciema ielai, pa Kalnciema ielu, Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Merķeļa ielu, Kalpaka bulvāri līdz Krišjāņa Valdemāra ielai un tālāk pa maršrutu.

12.maršruta trolejbusi no galapunkta “Šmerlis” kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, pa Raiņa bulvāri, 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Raņķa dambi, Zunda tiltu, Zunda krastmalu līdz pieslēgumam pie Krišjāņa Valdemāra ielas, pa apgriešanās vietu zem Vanšu tilta, Krišjāņa Valdemāra ielu līdz Baložu ielai un tālāk pa maršrutu.

No galapunkta “Āgenskalna priedes” 12.maršruta trolejbusi kursēs pa maršrutu līdz Kalnciema ielai, pa Kalnciema ielu, Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Merķeļa ielu līdz Brīvības bulvārim un tālāk pa maršrutu.

Savukārt 25.maršruta trolejbusi no Iļģuciema kursēs līdz Ķīpsalai un atpakaļ. Posmā no Vanšu tilta līdz galapunktam “Brīvības iela” maršruts no plkst.14 līdz 16.30 tiks slēgts.

13.maršruta autobusi no galapunkta “Babītes stacija” kursēs pa maršrutu līdz Daugavgrīvas ielai, pa Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu. Tādu pašu līkumu 13.maršruta autobusi metīs arī atpakaļceļā no galapunkta “Preču-2”.

37., 41. un 53.maršruta autobusi kursēs no Pārdaugavas pa maršrutiem līdz Slokas ielai, pa Kalnciema ielu, Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Stacijas laukumu, Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri līdz pieturvietai “Brīvības piemineklis”.

Uz Pārdaugavu šo trīs maršrutu autobusi kursēs pa Brīvības bulvāri, Raiņa bulvāri, 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Raņķa dambi, Zunda tiltu, Zunda krastmalu, pa apgriešanās vietu zem Vanšu tilta, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

236., 237. un 241.maršruta minibusi kursēs no Pārdaugavas pa maršrutiem līdz Slokas ielai, pa Kalnciema ielu, Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Stacijas laukumu, Merķeļa ielu, Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Uz Pārdaugavu tie kursēs pa maršrutu līdz Brīvības bulvārim, pa Brīvības bulvāri, Raiņa bulvāri, 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Raņķa dambi, Zunda tiltu, Zunda krastmalu, pa apgriešanās vietu zem Vanšu tilta, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.8
Alūksne +7.5
Daugavpils +10.1
Saldus +8.4
Liepāja +6.6
Jelgava +11.8
Ventspils +7.0
Limbaži +9
Madona +6.1
Rēzekne +10.9
Draugiem Facebook Twitter Google+