Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Sabīne Berezina ar dziesmas palīdzību lūdz piedošanu

Foto - LetaFoto - Leta

Sabīne Berezina turpina savu iepriekšējā gadā uzsākto tradīciju un arī šogad tieši Valentīndienā dāvina Jums dziesmu par mīlestību. Kā jau mēs visi zinām, mīlestība var nest laimi, gan arī ciešanas.

Dziesma tapusi Sabīnes grūtajā dzīves brīdī, kad viss likās pelēks un drūms. Vienā no tādām dienām viņa piesēdās pie klavierēm un sāka spēlēt melodiju, turpinot spēlēt vārdi paši par sevi raiti dziedājās līdzi, tā arī tapa skaista dziesma “Piedod”.

Šī dziesma stāsta par to, ka jebkurš mīlestībā vai vispār dzīvē pieļauj dažādas kļūdas tādā veidā sāpinot sev tuvus cilvēkus, draugus un pat ģimeni. Jebkurš no kļūdām mācās, bet galvenais ir saprast kļūdu un lūgt par to piedošanu, lai sirds spētu rast mieru un turpināt dzīvot tālāk. Kā arī dziesma vēsta par to, ka daudziem noteikti ir apkārt cilvēki, kas uzdodas par īstiem draugiem, taču īstenībā viņiem ir viltīgi nodomi un gala rezultātā viss ir pretēji… Mēs tikai ar laiku to visu saprotam un mums atverās acis, bet tad rodas jautājumi Kāpēc? Par ko? Ko darīt?

Dziesmas „Piedod”:

“…Man personīgi šī dziesma palīdzēja atrisināt radušās nesaskaņas un nesaprašanās. Tādēļ dāvinu šo dziesmu arī Jums, lai iespējams arī Jūsu lietas un ķildas atrisinātos. Ticiet, Mīliet un Sapņojiet, viss izdosies!”

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+