×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Sabīnes Moores logu gleznojumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 28. novembra līdz 12.decembrim Kalnciema kvartāla galerijā skatāma Sabīnes Moores personālizstāde „Mani kaimiņi Berlīnē un Rīgā”, kurā būs apskatāmi 35 logu gleznojumi no mākslinieces atrašanās vietām dažādos dzīves periodos.
Sabīne Moore logu gleznošanu iesāka Berlīnē, bet, atbraucot uz Rīgu, sapratusi, ka joprojām turpina vērot logus, mēģinot iztēloties cilvēkus, kas aiz tiem dzīvo, jo ziņkārība ir viens no spēcīgākajiem dzinuļiem. Cilvēkus pašus māksliniece īsti neredz, tomēr apzinās viņu klātbūtni un katra loga atšķirīgo dzīvi.
Gleznu sērijā Sabīne Moore skatās uz logiem kā tādiem. Tie ir izrauti no fasādes konteksta; ģeometriski, krāsaini. Atspīdums ir vēss un sienas krāsas ir siltas. Ir logi ar aizkariem, ar zariem priekšā, ir netīri logi, ir saulriets. Reizēm gleznās ir biezi triepieni, dramatiskums, reizēm var saskatīt gadalaikus un ir redzama pavasarīga gaisma. Var saskatīt jaunus un vecus logus.
Izstāde apskatāma katru nedēļu no pirmdienas līdz sestdienai 12.00 – 22.00, Kalnciema kvartāla galerijā, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+