Svētdiena, 11. decembris, 2016
14. oktobris, 2014
Drukāt

“Sabres” atkal izgāž trešo periodu, Zemgus negatīvs

Bufalo “Sabres” NHL čempionātā piedzīvoja trešo zaudējumu trijos mačos, savā laukumā ar 1:5 atzīstot Anaheimas “Ducks” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons spēlēja 16:15 minūtes, tostarp gandrīz četras – mazākumā, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un maču beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bufalo hokejisti atkal izgāza trešo periodu – pēc 40 spēlētām minūtēm zaudēja ar 0:2, bet pēdējā cēlienā ielaida vēl trīs vārtus un paši atbildēja tikai ar vieniem, kurus guva Tailers Eniss. “Ducks” pa vārtiem meta 44 reizes, tikmēr “Sabres” – tikai 12. Bufalo vienība trijos mačos pie punktiem nav tikusi un Austrumu konferencē, kā arī visā līgā ieņem pēdējo vietu. Savukārt Anaheima ar četriem punktiem trim mačos ir sestie rietumos.