“Sabres” atkal izgāž trešo periodu, Zemgus negatīvs 0

Bufalo “Sabres” NHL čempionātā piedzīvoja trešo zaudējumu trijos mačos, savā laukumā ar 1:5 atzīstot Anaheimas “Ducks” pārākumu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons spēlēja 16:15 minūtes, tostarp gandrīz četras – mazākumā, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un maču beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bufalo hokejisti atkal izgāza trešo periodu – pēc 40 spēlētām minūtēm zaudēja ar 0:2, bet pēdējā cēlienā ielaida vēl trīs vārtus un paši atbildēja tikai ar vieniem, kurus guva Tailers Eniss. “Ducks” pa vārtiem meta 44 reizes, tikmēr “Sabres” – tikai 12. Bufalo vienība trijos mačos pie punktiem nav tikusi un Austrumu konferencē, kā arī visā līgā ieņem pēdējo vietu. Savukārt Anaheima ar četriem punktiem trim mačos ir sestie rietumos.