Reuters/Scanpix

Sabres brīnums: Bostonā atspēlēts trīs vārtu deficīts un aizvesta uzvara 0

Bufalo “Sabres” komanda, spēlējot bez savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona, sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā atspēlējās no trīs vārtu deficīta un izbraukumā ar 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Bostonas “Bruins”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Girgensons traumas dēļ izlaida otro “Sabres” spēli pēc kārtas. Girgensons traumu guva otrdien mačā pret Vegasas “Golden Knights”, bloķējot pretinieka metienu.
Girgensons šosezon septiņās spēlēs atzīmējies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šis mačs viesiem no Bufalo iesākās pagalam neveiksmīgi, jo pirmās trešdaļas izskaņā Davids Pastrņāks un Breds Maršāns panāca 2:0 par labu “Bruins” vienībai, turklāt otrā perioda 37.sekundē Maršāns iemeta arī trešo ripu “Sabres” vārtos.
Tomēr dueļa turpinājumā Bufalo vienība parādīja raksturu un nepadevās. 29.minūtē vienus vārtus atguva Džeisons Pominvils, tomēr trīs minūtes vēlāk Pastrņāks atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, panākot 4:1. Tiesa, vēl līdz lielajam pārtraukumam savu ceturto ripu sezonā iemeta “Sabres” uzbrucējs Džeks Aikels.
Savukārt trešajā periodā “Sabres” atzīmējās ar trim diviem vārtiem – ar pirmajiem vārtiem sezonā izcēlās Benuā Pulio, bet 58.minūtē 4:4 panāca Evanders Keins. Līdz ar to duelis turpinājās pagarinājumā, kura trešajā minūtē uzvaru Bufalo klubam nodrošināja Raiens O’Railijs.