“Sabres” kārtējais zaudējums sezonas ievadā 0

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL čempionāta kārtējā mačā izbraukumā ar 1:4 piekāpās Anaheimas “Ducks”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Girgensons spēlēja nepilnas 17 minūtes, reizi meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus, bet lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Vienīgos vārtus Bufalo 55. minūtē guva Tailers Eniss, samazinot deficītu līdz 1:2, tomēr atlikušajā laikā mājinieki izcēlās vēl divas reizes, sagādājot “Sabres” sesto zaudējumu septiņos mačos.

“Sabres” ar diviem punktiem ir līgas vājākā komanda, bet “Ducks” ar 12 atrodas pirmajā vietā.