“Sabres” piektā neveiksme pēc kārtas 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” iekritusi jaunā neveiksmju joslā – zaudējums NHL čempionāta spēlē viesos pret Ņūdžersijas “Devils” (1:4) bija piektais pēc kārtas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 104

Bufalo hokejisti pirmo trešdaļu zaudēja ar 0:3 un vēlāk vairs nespēja atspēlēties.

Girgensons spēlēja vairāk kā 19 minūtes, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -2.

Zemgus šosezon 41 spēlē guvis 11 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, lietderība pēc pēdējā laika neveiksmēm nu jau ir -5, bet tā tāpat ir dalīta labākā komandā no tiem spēlētājiem, kas piedalījušies vismaz pusē spēļu.

“Sabres” ieņem pirmspēdējo, 15. vietu Austrumu konferencē, “Devils” ir vienu pozīciju augstāk.