“Sabres” sakāve arī Austrumu pastarīšu cīņā 0

NHL čempionātā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” zaudējuši sesto spēli pēc kārtas, šoreiz Austrumu konferences pastarīšu cīņā Reilijā ar 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) piekāpjoties Karolīnas “Hurricanes”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Spēles iznākums tika izšķirts otrajā trešdaļā, kad “Hurricanes” sagrieza kārtīgu viesuļvētru, 79 sekunžu laikā iemetot trīs vārtus un panākot 4:1. “Sabres” komandai tas bija sestais zaudējums pēc kārtas un 10. pēdējās 11 spēlēs. Girgensons bez rezultativitātes punktiem palika piekto spēli pēc kārtas, gūt vārtus nav izdevies jau astoņus mačus. 42 sezonas spēlēs Girgensons sakrājis 20 (11+9) rezultativitātes punktus, kas ir trešais labākais rādītājs “Sabres”  komandā.

Zemgus Girgensons laukumā bija 18 minūtes un 22 sekundes, pa vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, iemetienos uzvarēti 6 no 15, izprovocēts viens noraidījums un neitrāls lietderības koeficients.

“Sabres” ar 42 spēlēs izcīnītiem 31 punktiem Austrumu konferences tabulā ir priekšpēdējā 15. vietā, “Hurricanes” ir par punktu mazāk.