AFP/LETA

“Sabres” turpina zaudēt, tukšā arī Girgensons 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ceturtdien cieta piekto neveiksmi pēc kārtas, turpinot jaunajā sezonā cīnīties bez uzvarām.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

“Sabres” klubs savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 1:4 (1:3, 0:1, 0:0) piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets”.

Jau pirmajā trešdaļā viesi no Kolumbusas pamanījās gūt trīs vārtus, kamēr Bufalo vienības rindās izcēlās vienīgi kapteinis Tomass Vaneks. Otrajā trešdaļā “Blue Jackets” hokejists Brendons Dubinskis panāca jau 4:1, uzstādot mača galarezultātu.

Girgensons šoreiz laukumā pavadīja 12 minūtes un 12 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -2. Latvietis bija laukumā brīdī, kad “Sabres” zaudēja pirmos un ceturtos vārtus.

Šīs sezonas piecos mačos “Sabres” komanda pamanījusies tikt tikai pie viena punkta, kas Austrumu konferences kopvērtējumā dod pēdējo, 16.vietu.

Tikmēr ceturtdien pie ceturtās uzvaras četros mačos tikušas Sanhosē “Sharks” un Kolorado “Avalanche” vienības, izvirzoties līgas kopvērtējuma galvgalī.

Pie panākuma tikusi arī Tampabejas “Lightning” vienība, kas negaidīti pārliecinoši ar 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) savā laukumā pārspēja Floridas “Panthers” vienību. Ar trīs vārtiem un rezultatīvu piespēli šajā mačā izcēlās Tampabejas kluba līderis Stīvens Stemkoss. “Lightning” klubs šobrīd ar sešiem punktiem četrās spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferences kopvērtējumā. Pirms sezonas “Lightntng” komandas sastāvā centās iekļūt arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.