Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. februāris, 2016
Drukāt

Sacenšas skolu “biznesmeņi”

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Jau otro gadu pēc kārtas pirmo vietu biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” rīkotajā biznesa simulācijas spēlē “Ja Titan” izcīnījuši Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komandas “Black Salami” dalībnieki Dans Blūmiņš un Ginters Smiltnieks. Otro vietu ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda “RV1Ģ-1” un trešo vietu – Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komanda “White Salami”.

Šogad finālā sacentās astoņas Latvijas labākās komandas, kurām bija jācenšas pārdot nākotnes personalizēto portatīvo datoru “Holo-Generator”. Skolēniem bija jāpierāda, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem. “Ja Titan” simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā, turklāt nokļūt 2035. gadā. Čempionāta uzvarētāji ieguva iespēju doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu, ko dāvināja “Tallink”.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+