Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. februāris, 2016
Drukāt

Sacenšas skolu “biznesmeņi”

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Jau otro gadu pēc kārtas pirmo vietu biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” rīkotajā biznesa simulācijas spēlē “Ja Titan” izcīnījuši Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komandas “Black Salami” dalībnieki Dans Blūmiņš un Ginters Smiltnieks. Otro vietu ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda “RV1Ģ-1” un trešo vietu – Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komanda “White Salami”.

Šogad finālā sacentās astoņas Latvijas labākās komandas, kurām bija jācenšas pārdot nākotnes personalizēto portatīvo datoru “Holo-Generator”. Skolēniem bija jāpierāda, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem. “Ja Titan” simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā, turklāt nokļūt 2035. gadā. Čempionāta uzvarētāji ieguva iespēju doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu, ko dāvināja “Tallink”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+