Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Sacensības kravas auto vadītājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Baltijas reģiona finālā, kas notiks 25. jūlijā turpat sporta kompleksā "333", Latviju pārstāvēs Andris Pļavenieks, Gatis Zeltiņš un Aleksandrs Baribins.

Sporta kompleksā “333” norisinājās “Volvo Trucks” ekonomiskas auto vadīšanas sacensību Latvijas fināls, kurā par čempiona titulu cīnījās kvalifikācijas desmit labāko rezultātu īpašnieki.

Šīs sacensības Latvijā norisinājās jau ceturto gadu, un interese par tām un ekonomisku auto vadīšanu joprojām pieaug. Arvien vairāk kvalifikācijas dalībnieku pārstāv vienu uzņēmumu, tādējādi radot veselīgu iekšējo konkurenci uzņēmuma autovadītāju starpā, kas motivē pievērsties autovadīšanas prasmju un tehnisko zināšanu pilnveidošanai.

“Sīvas konkurences apstākļos pārvadājumu biznesā degvielas patēriņa samazināšanai ir vēl lielāka nozīme nekā jebkad iepriekš. Mūsu mērķis, organizējot šīs sacensības, ir nemitīgi atgādināt par nepieciešamību izglītot autovadītājus gan par automašīnu tehniskām iespējām un jauninājumiem, gan par ekonomisku autovadīšanu. Četru gadu sacensību pieredze rāda, ka rezultāti arvien uzlabojas, tātad šis mērķis ir daļēji sasniegts,” tā par sacensībām stāsta Āre Knofs, SIA “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors.

Sacensību fināls pulcēja 148 autovadītājus, kuriem bija jāveic 30 km distance 29 minūtēs. “Sacensību rītā, uzzinot dienas uzdevumu, nācās pārrēķināt iedomāto braukšanas stratēģiju. Fināla trasē man izdevās realizēt 95 procentus no iecerētā. Papildu motivācija, protams, bija vēlme pierādīt, ka 2012. gada tituls nebija nejaušība, bet neatlaidīga sevis pilnveidošanas darba rezultāts,” tā par fināla norisi stāsta sacensību uzvarētājs Andris Pļavenieks.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+