Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Sacensības kravas auto vadītājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Baltijas reģiona finālā, kas notiks 25. jūlijā turpat sporta kompleksā "333", Latviju pārstāvēs Andris Pļavenieks, Gatis Zeltiņš un Aleksandrs Baribins.

Sporta kompleksā “333” norisinājās “Volvo Trucks” ekonomiskas auto vadīšanas sacensību Latvijas fināls, kurā par čempiona titulu cīnījās kvalifikācijas desmit labāko rezultātu īpašnieki.

Šīs sacensības Latvijā norisinājās jau ceturto gadu, un interese par tām un ekonomisku auto vadīšanu joprojām pieaug. Arvien vairāk kvalifikācijas dalībnieku pārstāv vienu uzņēmumu, tādējādi radot veselīgu iekšējo konkurenci uzņēmuma autovadītāju starpā, kas motivē pievērsties autovadīšanas prasmju un tehnisko zināšanu pilnveidošanai.

“Sīvas konkurences apstākļos pārvadājumu biznesā degvielas patēriņa samazināšanai ir vēl lielāka nozīme nekā jebkad iepriekš. Mūsu mērķis, organizējot šīs sacensības, ir nemitīgi atgādināt par nepieciešamību izglītot autovadītājus gan par automašīnu tehniskām iespējām un jauninājumiem, gan par ekonomisku autovadīšanu. Četru gadu sacensību pieredze rāda, ka rezultāti arvien uzlabojas, tātad šis mērķis ir daļēji sasniegts,” tā par sacensībām stāsta Āre Knofs, SIA “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors.

Sacensību fināls pulcēja 148 autovadītājus, kuriem bija jāveic 30 km distance 29 minūtēs. “Sacensību rītā, uzzinot dienas uzdevumu, nācās pārrēķināt iedomāto braukšanas stratēģiju. Fināla trasē man izdevās realizēt 95 procentus no iecerētā. Papildu motivācija, protams, bija vēlme pierādīt, ka 2012. gada tituls nebija nejaušība, bet neatlaidīga sevis pilnveidošanas darba rezultāts,” tā par fināla norisi stāsta sacensību uzvarētājs Andris Pļavenieks.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+