Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
23. februāris, 2015
Drukāt

Sacensībās noskaidroti labākie mazie slalomisti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien notikušajās mini slaloma sacensībās “Mazais Reinis 2015” noskaidroti šā gada labākie mazie slēpotāji, informē organizatori.

Mazuļu grupā (0-3 gadi) pie balvas un kausa tika Gītauts Jasinevičs, Artis Aire un Zane Ozoliņa. Sīcīšu grupā (4-5 gadi) – Beatrise Fokrota, Annija Gaļinovska un Jānis Kazainis. Sīču grupā (6-7 gadi) labākos rezultātus parādīja Mārcis Kazainis, Beatrise Zeltiņa un Kristpas Smirnovs. Savukārt sporta klasē kopvērtējumā labākie bija Miks Mazais un Henrijs Lejnieks.

Sacensības “Mazais Reinis” sastāv no viena nobrauciena “Herkuless bērnu slēpošanas parkā”, apbraucot dažādus šķēršļus un animāciju filmu varoņu figūras, kā arī no jautra piedzīvojuma un līksmošanas pēc brauciena kopā ar pasākumu vadītāju Jogitu Pūpolu un viņas pasaku tēliem. Fināla posmā Jogitai palīdzēja jautrību nodrošināt arī “Herkuless” pārstāvis “Pūcēns”, kurš ar bērniem nodevās aizraujošām rotaļām un spēlēm.

Fināla posmā piedalījās 77 mazie slēpotāji – lielākoties no Rīgas un Pierīgas reģiona, atbraukuši bija arī bērni no Lietuvas. Sacensības norisinājās “Herkuless bērnu slēpošanas parkā” sesto gadu pēc kārtas, un tās kļuvušas par tradīciju un neatņemamu slēpošanas pasākumu mazajiem.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+