Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

“Scania” smagās mašīnas sacenšas ar laiku! Radīts pirmais pulkstenis no smagajām mašīnām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Autobūves milzis “Scania” veicis unikālu izaicinājumu. 14 “Scania” jaunās paaudzes smagās mašīnas pamestā lidlaukā nekurienes vidū radīja pasaulē lielāko pulksteni, kas sastāvēja no smagajām automašīnām.

Svarīgi, ka pulkstenis nepārtraukti tikšķēja 24 stundas no vietas, kas prasīja ne tikai 14 mašīnu darbību, bet arī 90 autovadītāju līdzdalību un 70 000 kvadrātmetrus pamesta lidlauka. Katrai no iesaistītajām automašīnām bija sava veida izaicinājums atkarībā no tā, kurā no pulksteņa rādītājiem tā bija. Sekunžu rādītāju kolonnai vajadzēja braukt pa perfektu riņķi katras sešdesmit sekundes 24 stundu garumā. Sekunžu rādītāja kolonnas iekšējai automašīnai vajadzēja noturēt vienmērīgu ātrumu 13 km/h, savukārt ārējai automašīnai – 54 km/h. Automašīnām, kuras veidoja stundu un minūšu rādītājus, vajadzēja sinhroni laiku pa laikam braukt un apstāties. Katra no 14 automašīnām bija tehniski pielāgota atbilstoši tās atrašanās vietai pulkstenī.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+