×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

Sācies asins ziedošanas projekts “Mīlestības svētki”

Foto - LETAFoto - LETA

No šodienas līdz 26.februārim Latvijā jau devīto gadu pēc kārtas norisināsies asins ziedošanas projekts “Mīlestības svētki” ar mērķi palīdzēt nelaimē nonākušajiem, ziedojot asinis, aģentūru LETA informēja projekta pārstāve Kristiāna Štāla.

Šajā laikā katrs donors, kurš ziedos asinis kādā no projekta donoru dienām, papildus valsts kompensācijai un pārtikas paciņai saņems dažādus atlaižu kuponus un brīvbiļeti uz projekta noslēguma pasākuma pirmo daļu Līvu Akvaparkā 27.februārī.

Kampaņu aizsāks donoru diena biznesa augstskolā “Turība” 29.janvārī, bet 11.februārī asinis varēs ziedot Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, 12.februārī – Rīgas Tehniskajā universitātē, 18.februārī – Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, 19.februārī – Rīgas Stradiņa universitātē, 20.februārī – iepirkšanās centrā “Olimpia”, 24.februārī – Valsts asinsdonoru centrā, 25.februārī – Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē un 26.februārī – “SEB bankas” finanšu centrā “Valdlauči”.

Projekta noslēguma otrā daļa norisināsies Latvijas 1.Rokkafejnīcā 27.februārī. Pasākumā uz vairākām skatuvēm četros stāvos ikviens interesents varēs baudīt Latvijā iemīļotu grupu un dziedātāju priekšnesumus. Savu dalību jau apstiprinājuši tādi mākslinieki kā Miks Dukurs, Anita Intaite un grupas “The Picture”, “Gain Fast” un “Double Faced Eels”.

Biļetes uz pasākumu pieejamas “Biļešu servisa” biļešu kasēs un “www.bilesuserviss.lv”, to cena iepriekšpārdošanā ir pieci eiro, bet pasākuma laikā – septiņi eiro.

Valsts asinsdonoru centra Donoru nodaļas vadītāja Tamāra Kļaveniece uzsver, ka būtiski donoru kustībā ir iesaistīt arvien jaunus cilvēkus, lai centrs spētu ārstniecības iestādes nodrošināt ar nepieciešamajiem asins komponentiem. “”Mīlestības svētkos” ceram uz studentu atsaucību! Īpašs prieks mums būs par tiem donoriem, kurus šis projekts pamudinās asinis ziedot pirmo reizi,” viņa norāda.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+