×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. februāris, 2013
Drukāt

Sācies Austrumu jaunais gads

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šodien, 10.februārī, plkst.9.21 sākās Austrumu jaunais gads – Melnās ūdens čūskas gads, kas ilgs līdz nākamā gada 30.janvārim. Kā liecina “astrologi.lv” informācija, Ūdens čūska seno Austrumu tautām simbolizē gudrību, gaišredzību un gribasspēku.

Čūskai piemīt sentiments un laba humora izjūta, tā ir intelektuāle un filozofe. Gudra, bet varētu iztikt arī bez gudrības, jo ir apveltīta ar lielisku intuīciju. Iesākto čūska arvien ļoti enerģiski izdara līdz galam. Necieš neizdošanos un, lai gan pēc dabas ir mierīga, lēmumus pieņem ātri. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, gatava vai pasauli izcelt no eņģēm.

Kā prognozē astrologi, šis gads ir vairāk iespēju bagāts garīgā, intelektuālā sfērā un emocionālā – visam, kas nodrošina gada uzvaru pār matēriju. Tādēļ finanšu interesēs slīgstošos gads patiesi izpurinās bieži vien ar galvu uz leju un maka saturu zemē.

Čūska nepārvietojas taisni, bet lokveidīgi zigzagā – tieši tā savus ceļus ies cilvēki. Čūskas mēle ir divdaļīga, tādēļ arī tautu valodai, tenkām būs izcila augsne. Šajā gadā būs jāmāk citus pārliecināt, ieklausoties draugu, sabiedroto un kolēģu domās. Priekšroka dodama intuīcijai un radošajam garam.

Brīnumainā kārtā dažas no ilūzijām izdzīvos pārbaudījumus un iemiesosies reālā darbībā un ieguvumā. Daudzi šajā gadā virzīsies uz mērķi par katru cenu, pretēji loģikai, bet partneri nebūs prognozējami.

Gada pirmā puse ir pārdomu, pieredzes un finanšu uzkrāšanas laiks. Šajā laikā ir veiksmīgi dibināt savienības, apvienoties, risināt sadarbības dažādās formas un īstenot īstermiņa projektus, savukārt gada otrā puse ir piemērots laiks ilgtermiņa projektu sākumam un sarežģītu situāciju risināšanai.

Lai pienācīgi sagaidītu Austrumu jauno gadu, apģērbā jādominē zilām vai melnām krāsām. Ņemot vērā to, ka čūskām patīk krāšņas rotas, tad šī būtu īstā diena ar tām spīguļoties. Nevajadzētu lietot alkoholu, īpaši alu, gāzētus dzērienus, žāvētu gaļu un maizes izstrādājumus. Nederēs arī auksti ēdieni un dzērieni. Ēdienam jābūt izmeklētam un nedaudz.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+