Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
26. aprīlis, 2012
Drukāt

Sācis darboties jauns sociālais medijs ”Burbulis”

dators_roka2

Šodien sācis darboties SIA ”Data Life” izveidotais jaunais sociālais medijs ”Burbulis”, prezentācijā pavēstīja uzņēmuma līdzīpašniece un valdes priekšsēdētāja Līga Krēmere un līdzīpašnieks Raido Rāps.

Tas ir uzņēmuma pirmais projekts, kura koncepcija paredz funkcionāli savienot interneta portālu ar lietotāja datoru, lai ļautu saņemt interesējošo informāciju nepastarpināti savā datora ekrānā. ”Burbulis” neliela interaktīva ziņu loga veidā lietotāja datorā ļaus sekot līdzi, piemēram, kino, modes vai sporta aktualitātēm, laika prognozei un vārdadienām, kā arī karstākajiem iepirkšanās piedāvājumiem.

Jaunajā sociālajā medijā satura izveidē darbosies žurnālisti, savukārt reklāmdevējiem atsevišķas sadaļas būs bez maksas, bet citas – maksas. Sākotnēji ”Burbulis” būs lasāms latviešu valodā, bet apmēram pēc pusgada – arī krievu valodā, sola ”Data Life” īpašnieki.

Tuvākā pusgada laikā uzņēmumam ir iecere līdzīgu portālu piedāvāt arī Igaunijā un Lietuvā, kā arī izstrādāt īpašu aplikāciju viedtālruņiem.

Kopumā pie jaunā medija izstrādes SIA ”Data Life” strādājusi divus gadus, koncepcija ir patentēta, bet ieguldītās investīcijas uzņēmums neatklāj.

Jaunā sociālā medija sākotnējā mērķauditorija ir cilvēki vecumā no 14 līdz 30 gadiem. Pirmā mēneša laikā SIA ”Data Life” plāno sasniegt līdz pat 30 000 reģistrēto lietotāju. ”Lietotāju piesaistei plānojam izmantot dažādas akciju, balvu izlozes – būsim kā burbulis, kas sprāgst,” prezentācijā solīja Krēmere.

Lai kļūtu par ”Burbuļa” lietotāju, ir nepieciešams reģistrēties portālā un bez maksas lejuplādēt ”Burbuļa” aplikāciju. Tā savukārt nodrošina personālā datora tiešsaisti ar portālu. Lietotājs savā datorā saņems informāciju par izvēlēto nozaru aktualitātēm, kā arī uzņēmumu īpašajiem piedāvājumiem.

SIA ”Data Life” dibināta 2009.gada rudenī.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+