Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
3. novembris, 2014
Drukāt

Sadala LVM četru miljonu eiro ziedojumu; visvairāk tiek sportam (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ziedojumiem šogad atvēlēs četrus miljonus eiro, no tiem visvairāk – divi miljoni eiro – tiks novirzīti sporta atbalstam. Par valdībā atbalstīto LVM šā gada ziedojumu sadali informē Zemkopības ministrijā (ZM).

Saskaņā ar LVM Ziedošanas stratēģiju 0,8 miljoni eiro tiks atvēlēti kultūras un mākslas attīstībai, bet sociālās palīdzības un izglītības attīstības veicināšanai katrai tiks novirzīti pa 0,6 miljoniem eiro.

Ziedošanas procesā LVM plāno turpināt sadarbību ar partneriem – attiecīgo nozaru vadošajām nevalstiskajām organizācijām un nodibinājumiem.

Kultūras un mākslas attīstības jomā tiks turpināta sadarbība ar Valsts kultūrkapitāla fondu, sociālās palīdzības – ar nodibinājumu “Fonds ”Ziedot””, nodibinājumu “Latvijas Bērnu fonds” un biedrību “Latvijas Samariešu apvienība”, izglītības un zinātnes attīstības veicināšanas jomā – ar Meža attīstības fondu, bet sporta attīstībā – ar Latvijas Nacionālo sporta padomi.

Partneri izvērtēs ziedošanas projektus, sadalīs ziedotos finanšu līdzekļus, kā arī nodrošinās ziedojumu projektu administrēšanu, finanšu līdzekļu izlietojuma kontroli un sabiedrības informēšanu par atbalstītajiem ziedojumu projektiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dombrovska mantojums Atbildēt

    Kailcirtes Latvijas mežos ir noziegums.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+