×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Sadala LVM četru miljonu eiro ziedojumu; visvairāk tiek sportam (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ziedojumiem šogad atvēlēs četrus miljonus eiro, no tiem visvairāk – divi miljoni eiro – tiks novirzīti sporta atbalstam. Par valdībā atbalstīto LVM šā gada ziedojumu sadali informē Zemkopības ministrijā (ZM).

Saskaņā ar LVM Ziedošanas stratēģiju 0,8 miljoni eiro tiks atvēlēti kultūras un mākslas attīstībai, bet sociālās palīdzības un izglītības attīstības veicināšanai katrai tiks novirzīti pa 0,6 miljoniem eiro.

Ziedošanas procesā LVM plāno turpināt sadarbību ar partneriem – attiecīgo nozaru vadošajām nevalstiskajām organizācijām un nodibinājumiem.

Kultūras un mākslas attīstības jomā tiks turpināta sadarbība ar Valsts kultūrkapitāla fondu, sociālās palīdzības – ar nodibinājumu “Fonds ”Ziedot””, nodibinājumu “Latvijas Bērnu fonds” un biedrību “Latvijas Samariešu apvienība”, izglītības un zinātnes attīstības veicināšanas jomā – ar Meža attīstības fondu, bet sporta attīstībā – ar Latvijas Nacionālo sporta padomi.

Partneri izvērtēs ziedošanas projektus, sadalīs ziedotos finanšu līdzekļus, kā arī nodrošinās ziedojumu projektu administrēšanu, finanšu līdzekļu izlietojuma kontroli un sabiedrības informēšanu par atbalstītajiem ziedojumu projektiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dombrovska mantojums Atbildēt

    Kailcirtes Latvijas mežos ir noziegums.

Draugiem Facebook Twitter Google+