×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. augusts, 2012
Drukāt

Sadarbosies komerctransporta ražošanā

“Toyota Motor Europe” un “PSA Peugeot Citroën” paziņojuši par jaunu vienošanos vieglo komercauto ražošanā Eiropas tirgum.

 

Plāna ietvaros “PSA Peugeot Citroën” piegādās vieglos komercautomobiļus pārdošanai Eiropas tirgū zem “Toyota” zīmola nosaukuma.

Pirmais solis 2013. gada otrajā ceturksnī būs “PSA Peugeot Citroën” piegādātie vidēja izmēra furgoni, kas izveidoti uz esošo automobiļu “Peugeot Expert” un “Citroën Jumpy” bāzes. Vienošanās ietver arī sadarbību pie nākamās paaudzes automobiļu izveidošanas. Tiek sagaidīts, ka sadarbība turpināsies ilgāk par 2020. gadu.

Plāna ietvaros “Toyota Motor Europe” piedalīsies nākamās paaudzes produkta izstrādē un investēs nozarē. Abi uzņēmumi neplāno apvienot kapitālu vai ražošanu.

“Vieglā komerctransporta segments mums ir svarīgs daudzos Eiropas tirgos,” saka “Toyota Motor Europe” prezidents un izpilddirektors Didjē Lerojs, “Apvienojot spēkus ar “PSA Peugeot Citroën”, mēs esam raduši labu risinājumu, ko piedāvāt mūsu uzticamajiem klientiem, kopš mēs vairs neražojam mūsu pašu “Hiace” modeli. Mums jau ir veiksmīga sadarbība ar “PSA Peugeot Citroën” mazo automobiļu segmentā, un viņi ir līderi Eiropas vieglā komerctransporta tirgū.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+