×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Sadedzinātā skolnieka māte vēlas noskaidrot patiesību (2)

Ekrānšāviņš no Skaties.lvEkrānšāviņš no Skaties.lv

Piecpadsmit gadus vecais liepājnieks Egils vēlējās kļūt par ugunsdzēsēju un glābt cilvēku dzīvības “TV3 Ziņām” atklāj viņa mamma. Viņa dzīvi pārrāva divi vienaudži – viņi Egilu aizdedzināja un atstāja guļam mežā. Māte aicina atsaukties visus, kas var palīdzēt noskaidrot patiesību par notikušo.

Jau vēstīts, ka Egils pazuda 24. septembrī. Mammai uz atvadām viņš teicis, ka ies tikties ar draugiem. Nākamā reize, kad viņa dēlu redzēja, bija pēc aptuveni divām nedēļām, morgā, kad bija uzaicināta atpazīt mirstīgās atliekas. Tās Karaostas meža masīvā atradusi kāda sieviete.

Policija aicina ar secinājumiem nesteigties un sagaidīt ekspertīzes rezultātus.“Nevaram par visiem simts procentiem pateikt tieši, kas ir nāves cēlonis. Vai viņš nosists, vai dedzināts dzīvs, vai nosmacis, vai cita trauma bijusi. Varianti ir ļoti daudz,” atzinis Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Rimants Kārkliņš.

Policija aizdomās par slepkavību ir aizturējusi divus nepilngadīgus jauniešus, un tiesa viņus apcietinājusi. Likumsargi neatklā versijas par nozieguma motīvu. Zināms, ka abi aizturētie, par spīti savai jaunībai, iepriekš krimināli sodīti, un slepkavības dienā viņi lietojuši gan alkoholu, gan, visticamāk, arī ko stiprāku. Egilu viņi pazinuši, bet draugi gan neesot bijuši.

Egila māte atgūties nespēj joprojām. Viņa aicina palīdzēt ar informāciju visus, kam vien ir kas zināms: “Lūdzu, liepājnieki, ja jūs kaut ko zināt, ja jums ir vēl kāda informācija par Egila atgadījumu, dalieties ar to, sniedziet informāciju vai nu policijai, vai nu mammai, man, vai pasakiet skolotājai. Vai nu tikai īsziņu, vai soctīklos pasakiet, bet, lūdzu, palīdziet man noskaidrot pilnīgi visu!”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LAIKAM JAUNIEŠIEM NAV SKAIDRS VĀRDS “DRAUGS” NOZĪME!? DRAUGS NEKAD TĀDUS BRIESMU DARBUS NEDARĪS! TIE IR VIENĪGI PAZIŅAS UN NEKAS VAIRĀK! ŠAUSMĪGI, KA ŠĀDĀS REIZĒS DOMINĒ VĀRDS “DRAUGS”. LĪDZJŪTĪBA EGILA MAMMAI.

  2. latvija ir pirmkart nesakartota likumdosana, un ta ir ka mes latvijas tauta ievelam to kas mums smadzenes skalo .bet ta ari ir…otrkart ir tiem 2 jauniesiem vel ir vecaks par viniem ko vini slepj jo baidas.un vins ir pirms tam nosists un tad sadedzinats,lai sleptu pirkstu un un luzumu un ari kermena traumas.pec neilga laika tie kas pastradaja liks sevi manit un ari bus sods pasiem.treskart,tas jaunietis kuru atrad pie dika kas itka tusejas pie draugiem un itka atrada noslikusu.ari ir vainigie.lai mekle draugu loka vainigo jeb,darugu pazinu kas itka ir jauns draugs.tam ari ir un bija pamats to izdarit tie ir slepkavas ar nodomu.bet pirmajam bija nepamatots spontana riciba.tiem visiem kas bija lidzas un piedalijas ir bailes.bet tiesi kas to darija pec maza britina sanems to ko dievs redzeja.ar cienu.nezinama…..

Draugiem Facebook Twitter Google+