Latvijā
Kriminālziņas

Sadegt dzīvam, tas ir ārprāts! Gāzes uzpildes stacijā uguns, iespējams, pielaista tīšām0

Ekrānuzņēmums no video

Naktī uz otrdien, 16. oktobri, šosejas Rīga – Sigulda malā uzliesmoja gāzes uzpildes stacija. Ugungrēkā bojā gāja tās darbinieks, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kaimiņi ap plkst. 5 redzējuši liesmas un baidījušies, ka nesprāgst gāze. Tikai vēlāk viņi uzzinājuši, ka ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks. “Es iedomājos – sadegt dzīvam cilvēkam, tas ir ārprāts,” raidījumam “Degpunktā” stāsta kāda sieviete.

Saistītie raksti

Vēl pirmdien te viss strādāja ierastajā gaitā, bet tagad, iespējams, kādu laiku būs dīkstāve, secina uzpildes stacijas darbinieks, kurš atbraucis apskatīt to, kas palicis pāri no kioska, kur mēdzis apkalpot klientus un naktīs dežūrēt. Vīrietis domā, ka kolēģis, nespējot izturēt milzīgo spriedzi, kas krājusies viņa dzīves bagāžā, izlēmis šādā veidā labprātīgi aiziet no dzīves.

Uzpildes stacijas operatora nāve jebkurā gadījumā ir aizdomīga, un otrdienas rītā Pleskavas šosejā pulcējās kupls skaits policistu. Līdzās gāzes stacijai atrasta kanniņa, kurā, visticamāk, bijis kāds degšķidrums, kas liecina, ka uguns pielaista tīšām.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv