×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. augusts, 2012
Drukāt

Saderinājies miljardieris Džordžs Soross

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Miljardieris Džordžs Soross ir saderinājies, 12.augustā ziņo ASV plašsaziņas līdzekļi.

Sorosa un 40 gadus vecās Tamiko Boltones saderināšanās notikusi sestdienas vakarā Sorosa 82.dzimšanas dienas svinībās, kas dienu pirms īstā dzimšanas dienas datuma notikušas miljardiera vasaras mājā Ņujorkas štata Sauthemptonā. Boltonei, kurai ir maģistra grāds biznesā, pieder kompānija, kas piedāvā internetā iegūt izglītību par jogu.

Kāzas esot paredzētas nākamā gada vasarā Sauthemptonā, vēsta ASV plašsaziņas līdzekļi.

Soross un Boltone, kuras māte ir japāņu izcelsmes amerikāniete, iepazinušies 2008.gadā. Sorosam iepriekš ir bijušas divas laulības, no kurām viņam ir pieci bērni. Boltone ir neilgu laiku bijusi precējusies 90.gados.

Pagājušajā gadā Sorosa  bijusī draudzene, 29 gadus vecā agrākā Brazīlijas ziepju operu zvaigzne Adriana Ferreira iesūdzēja viņu tiesā par to, ka   Soross  neesot turējis 2010.gada dotus solījumus nopirkt viņai divus miljonus dolāru vērtu dzīvokli Ņujorkā. Vispirms Soross esot pateicis, ka solīto dzīvokli uzdāvinājis Boltonei, bet pēc tam solījis Ferreirai nopirkt citu dzīvokli, taču arī šo solījumu lauzis. Ferreira apgalvo, ka Soross strīda par dzīvokli laikā iesitis viņai pa seju, mēģinājis viņu žņaugt un sadauzījis lampu, uz kuras lauskām Ferreira sagriezusi kāju un tai bijis jāuzliek šuves. Ferreira pieprasa 50 miljonu dolāru kompensāciju par krāpšanu, emocionālu ciešanu sagādāšanu, miesas bojājumu nodarīšanu un citiem nodarījumiem. Soross ir iesniedzis pretprasību, kurā pieprasīts Ferreiras prasību atzīt par nepamatotu.

Žurnāla “Forbes” bagātāko amerikāņu sarakstā Soross ar 22 miljardiem dolāru ir septītajā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+