Kokteilis
Mīli

Saderinātu cilvēku tracinošie paradumi, ko viņi paši nemana0

Foto no Shutterstock.com

Ja mīļotā izteiktais bildinājums ir bijis ilgi gaidīts vai, tieši otrādi, pārsteidzis nesagatavotu, jebkurā gadījumā, visticamāk, lidinies dažus metrus virs zemes. Tāpat prātā virmo neskaitāmi jautājumi – kad un kā svinēt kāzas, kādu tērpu izvēlēties, ko aicināt… Tomēr pāri visam – sirdi silda nebeidzama laimes sajūta un vēlme ar īpašo ziņu dalīties teju ar katru pretimnācēju.

Gadījumā, ja sevi patiesi esi pieķērusi pie domas, ka pārlieku bieži runā par priecīgo notikumu un draudzenēm jau simto reizi piedāvā aplūkot gredzentiņu, iepazīsties ar dažiem padomiem, kā ar savu entuziasmu par skaisto notikumu apkārtējos nenovest līdz baltajām pelītēm. Lūk, kaitinoši paradumi, kas piemīt saderinātajiem, par ko laimīgie pāri pat nenojauš!

Laika atskaite

Tiklīdz kāzu datums tiek nolikts, sākas tik tracinošā laika atskaite – līdz kāzām 300 dienas, 200, 100, 99, 98… Protams, ir jauki ar aizturētu elpu gaidīt īpašo notikumu, tomēr nesteidzies ar pārmērīgu sajūsmināšanos par gaidāmajiem svētkiem. Pietiks, ja dažus mēnešus pirms kāzu dienas vien informēsi lūgtos viesus par tavu vēlmi viņus redzēt īpašajā dienā kā tās lieciniekus.

Uzmanīgi ar sociālajiem tīkliem

Nenolaupi kāzu viesiem pārsteiguma momentu, nemitīgi atjaunojot savu Facebook vai Instagram jaunumu lenti ar fotogrāfijām, kurās esi redzama kāzu vietā, izvēlēto ziedu kompozīciju un krāsu attēliem, kā arī citām niansēm, kas ataino tavu priekpilno gatavošanos kāzām. Sākumā šie jaunumi tiks uzņemti ar sajūsmu, vēlāk – pieticīgu interesi, bet beigu beigās – aizkaitinātu nopūtu.

Mīļvārdiņus pataupiet divvientulībai

Ir saprotams, ka, gremdējoties nebeidzamā romantikā, jums savas pieķeršanās jūtas gribas izrādīt arī publiski. Taču līdzcilvēku veselā saprāta labā, lūdzu, kaķus, zaķus, mīļumus un sirsniņas atstājiet divvientulības mirkļiem, nevis draugu rīkotajiem spēļu vakariem vai saziņai citās sabiedriskās vietās un situācijās.


10 pazīmes, ka esat lielisks pāris

Pat tad, ja ar milzu prieku lasi rakstus par pāru saskaņu, dvēseles radiniekiem un patiesu mīlu, kas, šķiet, ataino tieši jūsu ikdienu, dalies ar tiem pēc iespējas retāk. Savukārt publisko “Dārgais, 3., 5., 6., 7. un 9. punkts tā atbilst mums!” vispār izslēdz no savas leksikas.

Gredzens tāds un gredzens šāds

Jā, tam ir milzu dimants. Jā, tas izskatās lieliski. Jā, atgādina filmās redzēto. Centies ar savas jaunās rotas apjūsmošanu nodarboties, esot viena, nevis nemitīgi grūst apgredzenoto pirkstu zem acīm savai joprojām neprecētajai draudzenei, kura nopirkusi jau otru kaķi, kā arī atceries, ka draugiem un paziņām pilnīgi pietiks ar vienu gredzena bildīti sociālajos tīklos!

Nelūgtais padoms

Saistītie raksti

Tikai tāpēc, ka esi tikusi līdz kāzu plānošanai, vēl neesi šīs jomas profesionāle. Aiztaupi savus visgudros padomus, viedokļus un uzskatus konkrētajā tēmā. Atceries – labākais viedoklis ir tāds, kuru cilvēki uzklausa ar interesi, nevis piespiedu kārtā!

“The” kleita!

Līdzīgi gredzenam, ziediem, kāzu vietai un citiem niekiem un notikumiem saistībā ar svētku plānošanu, arī pārmērīga pielaikoto kāzu kleitu attēlu demonstrēšana ar piebildi “Vai šī būs īstā?” un “Tā ir “The” kleita’!” ir ne mazāk tracinoša. Paglabā šos īpašos mirkļus sev. Nekaisi tos apkārt!

 

Avots: Brides.com

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

LA.lv