Latvijā
Kriminālziņas

Sadūra kaklā un aizbēga: trīs svinētājiem rodas nopietns konflikts1


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
@fotolia.com

Naktī no 19. uz 20. maiju Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Rīgas centrā, kur vīrietim konflikta rezultātā tika nodarīti miesas bojājumi kakla rajonā.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka tonakt trīs ārvalstu pilsoņi esot satikušies, lai atzīmētu dzimšanas dienu, kurā tika lietoti arī alkoholiskie dzērieni. Vakara gaitā starp diviem no vīriešiem izcēlies konflikts, kā rezultātā viens no viņiem ar nazi meties virsū draugam, nodarījis miesas bojājumus kakla rajonā un nekavējoties pametis notikuma vietu.

Tā kā vīrieši skaļi uzvedušies un traucējuši apkārtējiem naktsmieru, viens no kaimiņiem, izgājis kāpņutelpā, pamanījis notikušo un izsaucis gan Valsts policiju, gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Veicot izmeklēšanas darbības, tās pašas dienas laikā policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas identitāti un netālu no notikuma vietas viņu aizturēja. Aizturētais vīrietis ir dzimis 1979. gadā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un šodien, 21. maijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Savukārt cietušais šobrīd atlabst ārstniecības iestādē.

LA.lv