×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
16. novembris, 2015
Drukāt

Šadurskis: kara bēgļi ir tādi paši cilvēki kā mēs, kuri negrib terorismu (23)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Tie, kuri tiešām kvalificējas bēgļa statusam, ir cilvēki, kas bēg no terorisma un karadarbības savās mītnes zemēs, pirmdien žurnālistiem sacīja Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis (“Vienotība”).

“Viņi no daudz ļaunākas situācijas savās mītnes zemēs meklē patvērumu Eiropā,” kontekstā ar Parīzē notikušajiem teroraktiem un to iespējamo ietekmi uz migrācijas politiku Eiropas Savienībā, sacīja deputāts.

Viņš norādīja, ka atbildīgajiem dienestiem, kuri atbild par bēgļu atlasi uzņemšanai Latvijā, būs pastiprināti jāstrādā, lai “ar patvēruma meklētājiem mūsu valsts teritorijā neielavītos terora risku avoti”.

“Tas darbs ir jāpastiprina, bet pēc būtības kara bēgļi ir tādi paši cilvēki kā mēs, kas negrib terorismu,” viņš teica.

Jau vēstīts, ka piektdien notikušajos teroraktos Francijas galvaspilsētā oficiālais bojāgājušo skaits ir 132 cilvēki, bet vairāk nekā 300 cilvēki ir ievainoti.

Atbildību par uzbrukumiem, kas notika sešās vietās Parīzē, atbildību uzņēmās džihādistu grupējums “Islāma valsts”. Uzbrukumos gāja bojā septiņi teroristi, no kuriem seši uzspridzinājās paši. Molēns sacīja, ka uzbrukumā koncertzālē “Batacalan”, saņemot apmēram simt cilvēkus par ķīlniekiem, uzbrucēji minēja Sīriju un Irāku. Koncertzālē teroraktā upuru skaits sasniedzis 89 cilvēkus, teica prokurors. Viņš norādīja, ka sākotnējā informācija liecina, ka trīs teroristu komandas koordinēja uzbrukumus Francijas galvaspilsētā.

Saskaņa ar Ārlietu ministrijas rīcībā esošo informāciju, teroraktos Latvijas valstspiederīgie nav cietuši.

Latvijas valdības un Saeimas Eiropas lietu komisijas apstiprinātā pozīcija paredz atbalstīt Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā Latvijā uzņemot līdz 776 patvēruma meklētājus.

Pirmos bēgļus Latvijā plānots uzņemt ziemā.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Kara bēgļi paliek tajās valstīs, kur ir miers, nevis sadzen savus bērnus gumijas laivās un mauc pāri jūrai, riskējot ar savu bērnu dzīvībām. Tā, ka mīlīši, šie nav kara bēgļi, tie ir 30, 40 gadīgi veči, potenciālie teroristi un mātītes, kurām nospļauties uz savu bērnu dzīvībām.

 2. Sadurski, Jūs bijāt kolosāls cilvēks politikas sākumā, bet tagad tāpat kā”V”, esat kļuvis ne tikai par latvijas, bet visas Eiropas kapraci. Ar meliem “V” arī pati aizies pa skuju taku! Arī vakar debesis raudāja par latviešiem ! Vieglas smiltis Vienotībai !

 3. vai Kārlis pats viņus pazīst, jeb labi draugi par to pastāstījuši, ko viņš te mums mēģina iestāstīt.

 4. No tādiem pat cilvēkiem,kā mēs,kuri bēg no kara šausmām,islama valsts arī vervē savus piekritējus pat Dīseldorfas un Minhenes dzelzceļa stacijās! Pat Parīzes slaktiņu organizētājs bija Briselē nodzīvojis jau četrdesmit gadus,specdienestu neatklāts!

 5. No tādiem pat cilvēkiem,kā mēs,kuri bēg no kara šausmām,islama valsts arī vervē savus piekritējus pat Dīseldorfas un Minhenes dzelzceļa stacijās!

 6. Pārāk apšaubāmi Atbildēt

  Vai mūsu atbildīgie dienesti,Šadurski,spēs strādāt labāk par Francijas un Beļģijas atbildīgajiem dienestiem? Caurumainais žogs uz Latvijas un Krievijas (un Eiropas Savienības ārējās) robežas vien jau par to neliecina!

 7. Nez kāpēc pie runām tiek vienmēr Vienotības tukšās mucas – Šadurakis, Piebalgs, Straujuma un tā darba pienesuma Latvijai ir 00 ( zīme tiem , kuri to pazīst ). Tālāk par tukšu muļķību vai interesi nav tikuši – Te Hipoteku banka ar Eirokomisāra sievas aizmirstiem parādiem, te jauna panama ar ”Air Baltik” uz nodokļu rēķina un savtīgiem %.
  Panama šoreiz nav cepure, bet savulaik liela afēra tur par to Panāmas kanālu…

 8. Vēl viens Latvijas nodevējs,kas pa katru cenu cenšas savu muļķību izrādīt.Labāk jau būtu turējis muti ciet.

 9. Kungs kritize Francijas uzlidojumu Sirijai ,,jo tur dzivo nevainigi cilveki,,

 10. Skumjais suņuk!
  Ņem viņus pie sevis mājās!
  Vēlams, labi daudz!

 11. nedzīva dzimusi teõrija. prakse rāda, ka tie, kuri kvalificējas bēgļa statusam, ir pavisam citādi cilvēki, kā mēs, grib piekopt terorismu un to arī ne bez zināmiem panākumiem dara!

 12. Šobrīd anglosakši aktīvi organizē trešo pasaules karu gandrīz precīzi pēc tādas pašas shēmas kā viņi to ir darījuši jau iepriekš, (27.08.2012) Rīgā paziņoja Krievijas rakstnieks, politologs, vēsturnieks un politiķis Nikolajs Starikovs. Karš ir nepieciešams, lai anglosakši varētu atrisinātu savas ekonomiskās problēmas, saglabājot vispasaules kundzību.

  “Pašreiz ir analogs laiks 1931.gadam. Lai uzsāktu 3.pasaules karu ir jāveic virkne secīgu darbību: jāpalīdz nonākt pie varas Hitleram, jāatļauj viņam ieviest iepriekš nebijušās kara klausības, jāiedod viņam kredītus armijas apbruņošanai, pēc tam ir jāsāk no viņa stipri, stipri baidīties, lai gan armijas nemaz viņam vēl nav, jāatdod viņam Austrija, jāatdod Čehoslovākija, jāatdod Polija, jāatdod viņam viss, lai pietuvinātu viņu Krievijas robežām un piespiestu karot ar krieviem. Kaut ko ļoti līdzīgu islāma fundamentālisma “Hitlera” izskatā anglosakši pašreiz veido Tuvajos Austrumos.

  Tiek radīts nestabilitātes un haosa avots par pamatu ņemot islāma fundamentālismu (radikālo islāmismu) un tas tiek izplatīts tālāk caur Afganistānu, un te kā par brīnumu ASV pamet Afganistānu. Blakām ir Pakistāna, kurā ir tik daudz islāma fundamentālistu, ka tos var droši eksportēt. Afganistāna un Pakistāna kļūst par islāma fundamentālisma bāzēm. Tālāk, kur viņi “dodas”?! Paskatieties kartē. Vidusāzija. Tur pēkšņi sāka pieņemties spēkos teroristiskas kustības, tur parādījās islāmistiski grupējumi un Vidusāzija robežojas gan ar Krieviju, gan ar Ķīnu. Tātad būs iespējas organizēt islāmistiskas revolūcijas (tā vismaz viņi grib) Tadžikistānā, Uzbekistānā, Kazahstānā. Tālāk dot triecienu Ķīnai, viņiem ir Uiguru autonomais apgabals, kurā dzīvo musulmaņi, bet Krievijā ir liels musulmaņu skaits, tāpēc viņi visdažādākajos veidos mēģinās pastiprināt islāmistu grupējumus Kaukāzā un citur. Viņiem ir nepieciešams organizēt iekšējas problēmas gan Ķīnā, gan Krievijā. Tas ir tas pats, kas tika organizēts Krievijā 1905. un 1917.gadā, metedoloģija ir tāda pati, pilnīgi nekas jauns, tikai karogs cits. Ja 20.gs. sākumā to darīja zem sociāldemokrātijas un darbaļaužu tiesību aizsardzības karogiem, 20.gs. vidū ar fašisma palīdzību, tad tagad tiek izmantots radikālais islāmisms.

 13. Ha ha ha. Pazīstot mūsu valsts amatpersonas atlase būs izcila un atgriežoties steidzīgi pirks luksusmašīnas un būvēs pilis.

 14. Šadurska k-gs,cik var kā mērkaķiem atkārtot visu to ko izmuld tāds Junkers un CO?Vai savu smadzeņu nemaz nav?Jūs tiešām esat DZIĻI !! pārliecināts,ka visi tie 1,5 milj.”bēgļu”ir kara upuri? KAPĒC tur pārsvarā ir tikai JAUNI !!! vīrieši kuriem IR jāaizstāv SAVA!! dzimtene ,nevis jāslapstās pa pasauli sēžot piem.u V’
  acijas nodokļu maksātāju kakla.Kas tie par kara upuriem,ja viņi PIEPRASA TIKAI !! bagāto valstu dīvesvietu? KĀ var nelietīgi salīdzināt latviešu kara/OKUPĀCIJAS !! bēgļus ar šiem pašlabuma meklētājiem/Dīpīši bija laimīgi tikt prom no krieva okupācijas un pat profesori u.c. laimīgi bija strādāt par sētniekiem.NEVIENS nebrauca pēc pabalstiem.Pēc kara studēja,paši savu biznesu izveidoja,pat lieli vīri tapa ar labu ,ievērojamu vārdu utt.Tādi atkritēji kā jūs vai vēstures kropļotāji pazemojat,noniecinat LATVIEŠUS. VAi nepietiek ar SC elksniņiem,amerikiem un pat ZZS Krauzēm?
  Šadurska k.,tagad j’ūs esat “melnais”Kārlis latviešiem.
  KAD salūzāt un KAPĒC???
  Paldies LA,ka necenzējat VĒL !!

 15. Šadurskim laikam brilles nav izrakstītas, ja viņš neredz kādi bēgļi ieplūst EU. PAR BĒGĻIEM VAR SAUKT TIKAI SIEVIETES UN BĒRNUS UN VEČUKUS, bet nevis 30-40 gadus vecus ērzeļus, kuriem būtu jāaizstāv sava zeme.

 16. vel viens globalists, vajadzetu pāris dušmanus pie viņa izmitināt…realie kara bēgļi no visas tās varzas ir kādi 20% kas atbilst šim kritērijam…ja šadurskis velas piemums islama valsti lai aizbrauc uz Londonu pieredzes apmaiņā un pasaiga viens pa Londonas rajoniem…Parīzē arī realais iezemietis tikai katrs piektais…

 17. Kara bēgļi ir tie kas atrodas un uzturas Sīrijas kaimiņvalstīs Jordāna,Turcija,Ēģipte,nepamet sev ērto reliģijas areālu. par kara bēgļi nevar nodēvēt 18-35-46 gadīgus vīriešus (proporcija 97% vīdieši un 3% sievietes -bērni ) Tālāk jau tie dēvējami kā ekonomiskie migranti. turklāt 100% neidīga masa . Kā redzam no NY-911, Londonas ,Nīderlandes un tagad arī Parizes gadijuma teroristu pamatu veido jaunpienācēji- islama jaunpilsoņi ! Turklāt vairumā gadijumu izglītību ieguvuši Patvērumvalstī ! Kapeic tā ? Tapeic ka islams neparedz pielāgošanos ,tā uzstādijums ir atkarošana ,pakļaušana ! Vis kas neatbilst uzstādijuma kodam ir ienaidnieki ! Valdības proponē multikulturālismu ! Ktras valsts valdība nes atbildību savu pilsoņu priekša pa to drošību ,drošas vides garantēšanu ,pilsoņu neaizskaramību .Sodien ES valstu valdības to vaisrs nespēj garantēt ! Ir aktuāli jautāt cik leģitīmas ir valdības ES tai skaitā LATVIJĀ ? Ko tā dara lai nodrošinātu drošibu valst pilsoņiem ,kāda ir tās realizējamā politika ?

  • Tikai retais īstais kara bēglis vispār var atļauties ceļu uz Eiropu, un arī tad to viņam nosponsorē radi vai draugi, kas dzīvo Eiropā. Pārējie smagi strādā Libānā u.c. par niecīgām naudām un knapi velk galus kopā. Vispār, ja tiešām ir vēlme viņiem palīdzet – būtu atjaunojuši kādu no ISIS atbrīvotu Sīrijas pilsētu vai vismaz sagādājuši iespēju viņiem uzturēties cilvēcīgākos apstākļos.

 18. Kangaram kangara daba

Draugiem Facebook Twitter Google+