×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Sadursmē ar auto mirst velosipēda vadītājs (3)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Sadursmes ar automašīnu rezultātā Rīgas reģionā ceturtdien bojā gājis kāds 40 gadus vecs vīrietis, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Mediķi notikuma vietā ieradušies jau tūlīt pēc notikušā. Kā skaidroja Vītola, tieši tajā brīdī no kāda cita izsaukuma pa ceļu, uz kura notika negadījums, atgriezusies NMPD brigāde, kas tādējādi spējusi operatīvi reaģēt, taču bijis jau par vēlu – vīrietis jau bijis miris.

Mirušajam konstatētas daudzas būtiskas traumas. Tiek lēsts, ka trieciens ir bijis ļoti spēcīgs, ņemot vērā, ka būtiski bojājumi nodarīti arī automašīnai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Žēl, ka cilvēki spēka gados tik muļķīgā veidā zaudē dzīvību. Bet, ikdienā redzot, kā pārvietojas riteņbraucēji, nekā citādi kā par pašnāvniekiem un avāriju provokatoriem viņus nosaukt nevar.
    Mani gan personiski ļoti satrieca traģēdija, kurā trolejbuss notrieca māti ar meitiņu, jo arī man ir bērns līdzīgā vecumā. Vienmēr bērnam mācu, ka pirms iziešanas uz ielas jāapstājas un jāpaskatās uz abām pusēm, vai netuvojas transportlīdzeklis un vai ielu šķērsot ir droši. Bet tai pašā laikā, arī vadot auto, redzu tik daudzas mātes, kas ar bērnu pie rokas no ietves metas uz brauktuves, pat nepaskatoties, vai tuvojas kāda mašīna vai ne. Šorīt pat bija tāda situācija. Sieviete ar bērnu raitā solī gāja pa ietvi, taču nekas neliecināja par nodomu doties pāri ielai (tuvumā ir gājēju pāreja) – ne gaitas palēnināšana, ne skats atpakaļ, ne pa kreisi, ne pa labi. Vienkārši no ietves strauji pagriezās pa kreisi uz pāreju un bez apstājas turpināja ceļu pāri ielai. Automašīna, kas tobrīd tuvojās pārejai, bija pārāk tuvu, lai pagūtu nobremzēt. Tad gan sieviete ar bērnu tomēr atrāvās, lai gan vadītājam arī nācās iebraukt pretējā braukšanas joslā, lai izvairītos no sadursmes. Gājējam uz pārejas ir priekšroka, taču arī viņam jāņem vērā vienkārši fizikas likumi un jāpārliecinās par drošību, pirms spert soli uz brauktuves.

  2. Kas, par velti ķengursitamās dugas metināju?!

  3. ek, tanku pāri, kišmarīņš

Draugiem Facebook Twitter Google+