Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. maijs, 2015
Drukāt

Sadursmē starp vieglo un kravas automašīnu cieš trīs cilvēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sadursmē starp vieglo un kravas automašīnu Bauskas novada Codes pagastā trešdien cietuši trīs cilvēki, informēja Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

Negadījums noticis uz ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža, kad 1992.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Fiat Bravo”, neskaidros apstākļos iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretīm braucošo automašīnu DAF ar puspiekabi “Kogel SN 24”, kuru vadīja 1957.gadā dzimis vīrietis. Trieciena rezultātā vieglā automašīna apgāzusies uz jumta.

Rezultātā rezultātā cieta “Fiat” vadītāja un divi pasažieri. Cietušie nogādāti slimnīcā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola informēja, ka automašīnas vadītājai konstatēta galvas trauma, krūšu kurvja trauma ar iespējamiem ribu lūzumiem, vēdera trauma ar iespējamiem iekšējo orgānu bojājumiem, kā arī vaļējs augšstilba lūzums.

Vienam no pasažieriem – 29 gadus vecam vīrietim – konstatēta galvas un iegurņa trauma, kā arī augšstilba lūzums, savukārt otram pasažierim – 25 gadus vecam vīrietim – krūšu kurvja trauma ar iespējamiem ribu lūzumiem.

Visi cietušie nogādāti Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste informēja, ka vadītāja sadursmes rezultātā bija iespiesta mašīnā. Glābēji cietušo cilvēku izcēla no mašīnas, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+